Siedem kroków ku życiu Słowa Jezusa na krzyżu – otworzyć się na tajemnicę Wielkanocy - Anselm Grun | okładka
eSPe

Siedem kroków ku życiu Słowa Jezusa na krzyżu – otworzyć się na tajemnicę Wielkanocy Anselm Grun

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-748-2458-3
EAN: 9788374824583
Tytuł oryginalny: Sieben Schritte ins Leben
Liczba stron: 112
Format: 140x200mm
Cena katalogowa: 19,90 zł
Tłumaczenie: Kamil Markiewicz

19,90 zł 13,09 zł

Produkt niedostępny

Opis

Wprowadzenie w duchowość poszczególnych dni Wielkiego Tygodnia, połączone z rozważaniami siedmiu słów wypowiedzianych przez Jezusa Chrystusa na krzyżu. Wspaniała pomoc w bardziej świadomym przeżywaniu tego czasu, ale także w prowadzeniu chrześcijańskiego życia w ogóle. Anselm Grün rozważa najważniejsze tematy prawowanych od Niedzieli Palmowej po Niedzielę Wielkanocną celebracji liturgicznych i ukazuje, w jaki sposób możemy ubogacić nimi naszą codzienność, aby czas ten stał się dla nas prawdziwym
świętym tygodniem – okresem, który nas uświęca i uzdrawia. Proponowane przez autora refleksje, ćwiczenia duchowe i modlitwy mają nam ułatwić zrozumienie tajemnicy odkupienia i naszego życia oraz czerpanie ze źródła, które przez swą śmierć i zmartwychwstanie otworzył dla nas Jezus Chrystus.
Tradycja duchowości bardzo umiłowała słowa Jezusa na krzyżu, w każdym z nich dostrzegając obecność Jego Ducha. W słowach tych ulega On jakby zagęszczeniu, pozwalając nam siebie doświadczyć. Gdy rozważamy siedem słów Jezusa na krzyżu i powalamy im wnikać do naszego serca, Jego Duch coraz bardziej nas wypełnia i przemienia.
(fragment książki)

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.