Thorgal Młodzieńcze Sinozęby T.7 br - Pennetier Yann le | okładka
Egmont

Thorgal Młodzieńcze Sinozęby T.7 br Pennetier Yann le

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-281-3526-0

Tytuł oryginalny: La jeunesse de Thorgal, La dent bleue

Liczba stron: 48

Format: 215x290mm

Cena katalogowa: 22,99 zł

Tłumaczenie: Wojciech Birek

22,99 zł 16,39 zł

Oszczędzasz 6,60 zł
-29 %
Zamówienie wyślemy 2019-06-27

Opis

Siódma część serii fantasy opisującej młodość Thorgala, bohatera żyjącego wśród wikingów Północy, lecz pochodzącego z rodu kosmicznych podróżników.
Aaricia zostaje uratowana na morzu przez statek dyplomatów arabskich, którzy zmierzają do Danii, na dwór Haralda Sinozębego. Dowiedziawszy się o tym, Gandalf obiecuje sowitą nagrodę za odnalezienie córki i sprowadzenie jej do domu. Wraz z wyprawą poszukiwawczą wyrusza Thorgal, jednak droga do Haithabu, stolicy Sinozębego, okazuje się najeżona samymi niebezpieczeństwami. Tymczasem arabscy wysłannicy nie zostają podjęci w Danii zgodnie z zasadami dyplomacji, przez co także Aaricia znajduje się w trudnej sytuacji. Szybko okazuje się, że wszyscy bohaterowie wpadają w sam środek duńskich spisków związanych z walką o władzę...
Autorami serii Thorgal: Młodzieńcze lata są francuski scenarzysta Yann Le Pennetier oraz rosyjski rysownik Roman Surżenko. Oprócz tego cyklu wspólnie tworzą też inną historię z uniwersum Thorgala – Louve, opowiadającą o przygodach córki ciemnowłosego wikinga.

Polecane bestsellery

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.