To nie książka  - Keri Smith | okładka
K.E.Liber

To nie książka Keri Smith

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-64853-02-9
EAN: 9788364853029
Tytuł oryginalny: This Is Not a Book
Liczba stron: 220
Wydawnictwo: K.E.Liber
Format: 14.0x20.5cm
Cena katalogowa: 29,99 zł
Tłumaczenie: Julia Tokarczyk

29,99 zł 17,33 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kolejne dzieło Keri Smith, autorki bestsellera „ZNISZCZ TEN DZIENNIK”!

„To nie książka” uczy myśleć nieszablonowo, używać wyobraźni i stawić czoło wyzwaniom.

Keri Smith przesuwa granice naszej strefy komfortu jeszcze dalej. To nie jest książka, gdyż powstaje z udziałem czytelnika, zatem wyłącznie od niego zależy, co się w niej znajdzie i jak będzie wyglądał produkt końcowy.

Celem NIE-KSIĄŻKI jest przekraczanie barier własnego umysłu i uruchomienie wyobraźni. Jeśli to nie książka, to co to jest? Odpowiedź należy do każdego użytkownika!

„TO NIE KSIĄŻKA” składa się z zadań, które należy wykonać, aby wyrazić siebie poprzez uczucia, emocje i stosunek do otaczającego świata. Polecenia mają charakter artystyczny, eksperymentalny i performerski. Możesz je wykonywać indywidualnie lub w grupie.

Zaryzykuj, zostawiając książkę na noc na dworze i zostań artystą wywieszając swoje prace w miejscu publicznym. Zaprojektuj własną planetę. Skorzystaj z maszyny do zmiany nastroju oraz wymyśl swoje alter ego. Stwórz ruchomą rzeźbę oraz rozwiąż zagadkę zaginionej strony.

Zadań jest mnóstwo, a wszystkie jednakowo twórcze, zabawne i kreatywne. Stwórz swoją własną NIE-KSIĄŻKĘ, zerwij ze schematycznym myśleniem i spójrz na świat z zupełnie innej perspektywy!

Keri Smith - autorka i ilustratorka.

Pisze książki dotyczące kreatywności i poznawania świata. Przekazuje w nich idee takie jak wolność słowa, łamanie zasad, radość z wykonywanej czynności.

W Polsce zostały wydane: „Zniszcz ten dziennik”, „Zniszcz ten dziennik. Wszędzie” oraz „To nie książka”.

Zapraszamy na profil autorki na Facebooku!

Zobacz, co możesz zrobić z książką Keri Smith!

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

„To nie książka", więc co to jest?

2016-02-04
Keri Smith jest ilustratorką i pisarką. Specyficzną pisarką. Jej książki nie do końca można uznać za książki w potocznym rozumieniu. Autorka tworzy raczej kreatywne poradniki, które angażują odbiorcę, nie tylko podczas czytania, ale również polecają wykonywanie przez niego różnych, manualnych zadań. W większości są to zadania dziwaczne, niespotykane.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.