Zaufaj mi. The Last Regret 3 - Anna Bellon | okładka
Znak literanova

Zaufaj mi. The Last Regret 3 Anna Bellon

Oprawa miękka + prasowanka + naklejka

Pierwsze wydanie: 2018-09-10

EAN: 0220011220840
Wydawnictwo: Znak literanova
Cena katalogowa: 34,90 zł

Inne wydania

Oprawa miękka

więcej

34,90 zł 23,73 zł

Produkt niedostępny

Opis

Limitowana edycja z prasowanką i naklejką 

Prasowanka, którą możesz umieścić na t-shircie, bluzie, a nawet kurtce skórzanej + naklejka, którą możesz nakleić wszędzie – na laptopa, zeszyt, czy futerał na gitarę.

>

Najpiękniejsze rzeczy przydarzają się nam, gdy zupełnie się ich nie spodziewamyMiles rozstał się z dziewczyną, kiedy The Last Regret było u szczytu sławy. Korzystał z wolności i nie szukał nowego uczucia, a już na pewno nie spodziewał się, że jedna szalona noc spędzona z kuzynką najlepszego kumpla zmieni w jego życiu niemal wszystko.

Dla Kacey wyjazd na studia do Pittsburgha miał być nowym początkiem. Zostawiła za sobą trudny okres liceum oraz okrutnych rówieśników, którzy przez lata zamieniali jej życie w piekło. Chwile spędzone w towarzystwie Milesa były jak narkotyk, ale dla dziewczyny to było za mało – pragnęła pewności, że tym razem nie będzie cierpieć.

Czy Kacey i Miles pozwolą się porwać uczuciu, które spadnie na nich tak niespodziewanie? Czy zdołają sobie wzajemnie zaufać?

Zaufaj mi to kolejna część serii The Last Regret Anny Bellon. Opowieści o losach przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki, są jednymi z najchętniej czytanych polskich utworów na Wattpadzie.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.