Odliczanie VAT w firmie. Podatki 4/2025 Praca zbiorowa Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Infor |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 96 |
| Format: | 192x288 mm |
| Rok wydania: | 2025 |
O książce Odliczanie VAT w firmie. Podatki 4/2025
W poradniku "Odliczanie VAT w firmie" kompleksowo omówiono zasady rozliczania podatku naliczonego od wydatków firmowych. Przystępnie wyjaśniono, jakie warunki muszą być spełnione, aby skorzystać z odliczenia, oraz w jakim terminie można tego dokonać. Przedstawiono również zasady korekt odliczonego VAT w związku z otrzymaną fakturą korygującą czy zmianą przeznaczenia zakupionych towarów. Na przykładach omówiono, jakie wydatki mogą być zakwestionowane przez organy podatkowe. Do publikacji dołączona jest checklista dla odliczających VAT, aby mogli szybko sprawdzić, czy od otrzymanej faktury odliczą VAT. Z publikacji Czytelnik dowie się m. in.: Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z odliczenia VAT od wydatków firmowych? W jakich terminach można odliczać VAT? Jak korygować dokonane odliczenia VAT? Od jakich wydatków nie można odliczyć VAT? W poradniku wyjaśniono problematyczne kwestie związane z odliczaniem podatku naliczonego w wielu specyficznych sytuacjach - w tym od wydatków związanych z samochodami osobowymi. Atutem opracowania jest przejrzyste uporządkowanie szczegółowych zagadnień. Ponadto wyjaśnieniom i wskazówkom dotyczącym poszczególnych problemów towarzyszą praktyczne przykłady obrazujące kluczowe kwestie. Dzięki licznym, praktycznym przykładom oraz aktualnym interpretacjom organów podatkowych i orzecznictwu sądowemu publikacja jest wsparciem dla podatników VAT, a także dla specjalistów w działach księgowości i w biurze rachunkowym.
Szczegółowe informacje na temat książki Odliczanie VAT w firmie. Podatki 4/2025
| Wydawnictwo: | Infor |
| EAN: | 9788382686906 |
| Autor: | Praca zbiorowa |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 96 |
| Format: | 192x288 mm |
| Rok wydania: | 2025 |
| Podmiot odpowiedzialny: | INFOR PL S.A. Burakowska 14" 01-066 Warszawa PL e-mail: [email protected] |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Podobne do Odliczanie VAT w firmie. Podatki 4/2025
Inne książki Praca zbiorowa
Oceny i recenzje książki Odliczanie VAT w firmie. Podatki 4/2025
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!