Karmaka - Boxerman Eddy, Burke Dave | okładka
Foxgames

Karmaka Boxerman Eddy, Burke Dave

Oprawa: Pudełko kartonowe
Wydanie: pierwsze
EAN: 5907078169446
Format: 200x200mm
Cena katalogowa: 64,99 zł

64,99 zł 56,05 zł

Produkt niedostępny

Opis

Karma wraca!

„Karmaka” to gra strategiczna, która polega na osiągnięciu najwyższego poziomu na drodze reinkarnacji, czyli transcendencji.

Gracze stopniowo wspinają się po szczeblach drabiny Karmicznej. Każdy zaczyna na tym samym poziomie, jako nieznaczące żuczki.

Aby wygrać musisz jako pierwszy osiągnąć najwyższą formę bytu, czyli wdrapać się na sam szczyt!

W tej grze to Ty decydujesz o jej przebiegu. Masz wiele możliwości jaką drogę wybierzesz, czy będzie czynić zło czy dobro? Pamiętaj jednak, że karma czuwa i wraca w najmniej oczekiwanym momencie. Co posiejecie to zbierzecie!

Rzucając kartę, która ma wpływ na Twojego przeciwnika, ten może ją zabrać i w późniejszym etapie gry użyć jej przeciwko Tobie.

Śledź i analizuj poczynania pozostałych graczy, zaplanuj swój sposób na wygraną pamiętając o pradawnej mądrości.

Dosięgnij transcendencji!

Zasady gry

Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Reinkarnacja

2019-07-25
Celem gry jest osiągnięcie transcendencja , czyli najwyższego poziomu na drodze reinkarnacji. Wolałem napisać, bo akurat to słowo nie wydawało mi się z początku jasne dla wszystkich. Każdy z graczy zaczyna jako żuczek. Czy Tobie uda się osiągnąć wyższy poziom? Jak daleko zajdziesz na drabince reinkarnacji? Przekonaj się. Gra jest świetna i zrozumiała.

Super

2019-07-25
Zasady nie są tak skomplikowane jak mogłoby wydawać się na początku. Rundy przebiegają bez większej filozofii. To po prostu gra, którą łatwo zrozumieć. Ewentualne wątpliwości może uzupełnić instrukcja, która tłumaczy zasady w sposób przejrzysty. Super

GE-NIAL-NIE

2019-07-25
Przyciągnęło mnie pudełko, bo grafika wykonana jest po prostu GE-NIAL-NIE. A środek? Środek zrobił jeszcze większe wrażenie. Każda karta to artystyczne dzieło. Gra o jasno wytłumaczonych zasadach. Czy uda Ci się osiągnąć najwyższy stopień?

Polecam

2019-07-25
Gra świetna i nie ma co tu więcej mówi. Całość wykonana bosko, a zachęcił mnie głównie fakt, że to jednak gra karciana. Jestem ogromnym miłośnikiem. Polecam.

Karmaka

2019-07-25
Już samo pudełko Karmaki przykuwa uwagę. Zawiera ono sporo elementów, ale jak dla mnie każdy jest dopracowany. Artystyczne grafiki pozwalają powiedzieć o grze, że jest wyjątkowa, a zarazem spójna. Rozbudowana gra, w której możemy się przekonać o mocy karmy

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.