Mały Książę: Droga do Gwiazd (edycja filmowa) - gra -  | okładka

Mały Książę: Droga do Gwiazd (edycja filmowa) - gra

EAN: 3770002176566
Cena katalogowa: 99,95 zł

99,95 zł 59,37 zł

Oszczędzasz 40,58 zł
-41 %
Zamówienie wyślemy 2020-01-20
Dostawa już od 6,99 zł - sprawdź szczegóły!

Opis

Podążając śladami Małej Dziewczynki, poleć swoim dwupłatowcem na spotkanie z Małym Księciem! Czeka na Ciebie niespodziewana przygoda. Po drodze spotkasz nowych przyjaciół, ale i pułapki. Strzeż się!

W grze Mały Książę: Droga do Gwiazd wyruszysz w wielką podróż z domku Dziadka na planetę Małego Księcia. Przesuwaj swój pionek po podniebnej trasie, zbierając gwiazdy. Samolot przemieszczasz dzięki kartom Lisa. Każdy gracz dysponuje tym samym zestawem kart na początku gry. W zależności od chmury, na której wyląduje Twój samolot, możesz zdobyć więcej kart, które pozwolą Ci podróżować dalej. Jeśli zatrzymasz się na chmurze, która jest już zajęta przez przeciwnika, zabierasz kartę z jego ręki i dajesz mu jedną ze swoich, przez siebie wybraną.
Gra ozdobiona jest pięknymi grafikami prosto z filmu!

Gra ma świetny, balansujący mechanizm, który nie pozwala żadnemu graczowi pozostać z tyłu. Zawsze rusza się ten z graczy, którego samolot jest na samym końcu. Jeśli dobrze zaplanujesz swoje ruchy, możesz ruszyć się dwa, a nawet trzy razy pod rząd!


Galeria

Youtube

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Mały Książę jak zwykle wspaniały

2019-07-30
To niesamowite, jak pamięć o Małym Księciu wróciła na salony!! Najpierw ekranizacja filmowa, teraz gra planszowa...i bardzo dobrze, bo Exupery stworzył utwór, który powinien znać każdy. A do najmłodszych najłatwiej dotrzec poprzez gry i filmy, na książki też przyjdzie czas...Droga do gwiazd świetnie wprowadza w bajkowy świat przygód chłopca...juz nie mogę się doczekać aż moje wnuki będą mogły poznać wszystkiie wartosci, jakie zawarte są w jego historii, bo to ponadczasowa pozycja!!!

Familijna!

2019-07-30
Cudowna familijna planszówka angażująca nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Idealna na deszczowe popołudnia spędzane z rodziną. Pięknie wykonana, bardzo wciąga dzieciaki, dzięki czemu mają świetną rozrywkę! Dzieki faktom znanym ze szkoły potrafią łączyć wątki i zabawa staje się jeszcze lepsza. Zasady są dość proste do zrozumienia. Zakup tej gry był strzałem w dziesiątkę...warto!!!

Powrót do dzieciństwa

2019-07-30
Dzięki tej grze przeżyłam prawdziwy powrót do dzieciństwa! To, co rzuca się w oczy po rozpakowaniu to bardzo estetyczne wykoananie z dbałością o szczegóły. Wraz z córeczką od razu zasiadłyśmy do instrukcji i już po chwili rozpoczęłyśmy rozgrywkę. Czas mijał nam błyskawicznie, zdobywanie gwiazd pochłonęło nas bez reszty. Wyscig na planetę Małego Księcia to była niesamowita przygoda! Gra jest  świetnym uzupełnieniem książki oraz filmu i dzięki temu zostaje w pamieci dziecka na dłużej. A jest tego warta:) Gorąco polecam

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.