Rosyjskie koleje - gra planszowa
 - Helmut Ohley | okładka
Bard

Rosyjskie koleje - gra planszowa Helmut Ohley

EAN: 5902596985172
Wydawnictwo: Bard
Cena katalogowa: 179,95 zł

179,95 zł 127,18 zł

Produkt niedostępny

Opis

Wiele dróg do zwycięstwa

Hit 2013 roku!

Kto zbuduje największą i najnowocześniejszą sieć kolejową w Rosji? W grze gracze ostro rywalizują o to, kto osiągnie system. Aby osiągnąc sukces muszą w odpowiedni sposób gospodarować swoimi robotnikami. Każdy gracz musi jak najlepiej wykorzystać ograniczone zasoby, którymi dysponuje.

Jest tu wiele dróg do zwycięstwa. Każdy z graczy staje przed wyborem - czy inwestować w szybką rozbudowę linii kolejowych czy modernizować już istniejące połączenia.

Zawartość:
1 plansza
4 plansze graczy
99 drewnianych znaczników
127 żetonów
23 karty

Fanpage wydawnictwa

Recenzja gry

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Dla fanów kolei

2019-07-30
Idealna gra na fanów kolei... i nie tylko. Bardzo ładne i przede wszystkim porządne wykonanie zarówno pudełka, planszy jak i poszczególnych elementów. Instrukcja w prosty sposób przedstawia zasady gry, co jest ogromnym plusem, gdyż gra do najłatwiejszych nie należy. Podczas gry trzeba zachować czujność i uważnie śledezić ruchy swoich przeciwników, a następnie reagować w odpowiedni sposób. Im większa ilość rozgrywek tym gra staje się ciekawsza!
Gra jest świetna, idealna na niemal każdą okazję. A poza tym pociągi...

Rywalizacja w większym gronie

2019-07-30
Świetna gra jeśli spotykacie się ze znajomymi w większym gronie. Oczywiście, najłatwiej mają osoby, które grają w Rosyjskie koleje już kolejny raz. Jednak zawsze jest to świetna zabawa. Lubię rywalizację, tak jak i moi znajomi, więc czas gry minął nam na świetnej zabawie. Polecam!

Wymaga myślenia + długa rozgrywka = świetna gra

2019-07-30
Najczęściej spędzamy w domu czas grając właśnie w planszówki. Nie mamy małych dzieci w domu, więc przeważnie sięgamy po bardziej ambitne gry. Takie, które wymagają od nas myślenia. I to jest właśnie to! Gra baardzo przypadła nam do gustu. Wraz z każdą kolejną rozgrywką gra trwa krócej, a gracze nabierają pewności co chcą zrobić. Duża ilość elementów i świetna grafika są dużym plusem.
Polecam, naprawdę świetna zabawa!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.