Pirackie opowieści Część 4 Eliza i Jabłko Elfów - okładka


Katarzyna Borucka

Pirackie opowieści Część 4 Eliza i Jabłko Elfów

Oprawa miękka
Liczba stron: 16
Wydawnictwo: Katricorn
9,99

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Pirackie opowieści to seria aktywizujących książeczek dla dzieci z aplikacją na telefon, naklejkami wielorazowymi, łamigłówkami i edukacyjnymi dodatkami oraz ciekawą i rozwijającą baśnią. Historia pełna morskich przygód, czarodziejskich stworzeń, zaginionych skarbów i podwodnych wypraw wciąga w niesamowity świat trójki dzielnego rodzeństwa: Eryka, Eleny i Elizy, a kreatywne naklejki, ciekawe łamigłówki, zadania i mini-gry urozmaicają rozrywkę i sprawiają, że można brać czynny udział w fabule i pomóc bohaterom pokonać przeciwności losu, rozwiązując ciekawe zadania.
Czwarta część Pirackich opowieści to inspirująca, pełna pięknej magii historia Smutnej Księżniczki, która okazuje się być zaginioną siostrą Eryka i Eleny. Dzięki swej odwadze tytułowa Eliza, pokonuje przeciwności losu, pomaga potrzebującym i odnajduje ukryty w krainie Elfów skarb oraz odkrywa historię swojego pochodzenia.
Wspaniałym edukacyjnym dodatkiem do tej części jest ELFI LAS, z którego można dowiedzieć się wiele na temat fauny i flory lasu.

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...