Alina Korytkowska

Alina Korytkowska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego i dyplomowaną masażystką z 10 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w masażach twarzy KOBIDO i opracowuje swoje autorskie metody modelowania twarzy.

Alina Korytkowska - publikacje


Alina Korytkowska jest autorką książki pt. "Natural face lifting. Gładka, jędrna i promienna twarz. Liftingujący taping i masaż". Publikacja ukazała się w 2023 roku. Autorka dzieli się z czytelnikiem sprawdzonymi sposobami, które sprawią, że twarz będzie wyglądać doskonale. W książce został zawarty zbiór praktycznych metod automasażu i tapingu, polepszających koloryt skóry i niwelujących zmarszczki. Alina Korytkowska przekonuje, że codzienne poświęcanie kilku minut na wykonanie masażu diametralnie odmieni twarz każdej osoby. Książka pełna jest przydatnych porad, które wpływają na poprawę wyglądu i ogólnego samopoczucia.

Alina Korytkowska – warsztaty


Alina Korytkowska organizuje również warsztaty na Instagramie, w czasie których przekazuje swoją wiedzę i pokazuje metody masażu twarzy. Podczas warsztatów wyjaśnia, dlaczego tak ważny jest masaż twarzy, jakie są najczęstsze problemy skórne, które można nim zniwelować, jak radzić sobie z drugim podbródkiem czy lwią zmarszczką a także z bruzdą nosową.

Lista książek: Alina Korytkowska

37,29 zł 36,99 zł - najniższa cena 65,00 zł - cena detaliczna