80 gramów - Jolanta Bartoś | okładka
Białe Pióro

80 gramów Jolanta Bartoś

Oprawa miękka
ISBN: 978-83-660-0451-1
EAN: 9788366004511
Liczba stron: 228
Format: 150x210mm
Cena katalogowa: 36,00 zł

36,00 zł 26,08 zł

Produkt niedostępny

Opis

Każdy ma jakieś sekrety, ale nikt nie chce podejrzewać, że najmroczniejsze kryją się wśród ich sąsiadów… Czy zbrodnia doskonała istnieje? Zmysły zawodzą, a umysł podpowiada nielogiczne rozwiązania. Sam przekonaj się czy warto znać prawdę…

Facebook

”Uwięzieni w Galerii Lochy” - Jolanta Bartoś - spotkanie

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Polecam

2019-06-21
Wciągająca powieść, którą pochłonęłam w jeden dzień! Dwie dziewczyny połączył ciekawy los.... Coś jak w flmie „Oszukać przeznaczenie", choć to określiłabym jako bardziej trzymające w napięciu. Polecam amatorom dreszczyku emocji!

Wyrzeczenia

2019-06-21
Niebezpieczne tajemnice przyjaciółki, w które Beata musi się zagłębić, by uratować Emilię. Szczerze mówiąc zakończenie mnie nie satysfakcjonuje, bo ja przewidziałam to nieco inaczej. Akcja jest bardzo ciekawie poprowadzone, a same postaci są wyraziste i nie brakuje im werwy do działania i pchania historii do przodu. Gdybym sama znalazła się w takiej sytuacji, to nie jestem pewna czy postąpiłabym jak Beata, ale godne podziwu jest narażanie samej siebie dla innych.

Gatunek

2019-06-21
Zabawne, ale spodobała mi się postać męża Emilii! Jest dobrze zarysowany, a autorka zadbała o to by miał umysł chłodnego psychopaty. Może nie jest to Stephen King wraz z jego wyrafinowanym sposobem planowania scenariusza, ale jeżeli chodzi o ten gatunek w polskim wydaniu, to jestem pod wrażeniem. Mam zamiar kupić również inne powieści tej autorki.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.