Bobby Dolar. Tom 3. Zaspać na Sąd Ostateczny - Tad Williams | okładka
Rebis

Bobby Dolar. Tom 3. Zaspać na Sąd Ostateczny Tad Williams

Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-07-26

ISBN: 978-83-806-2031-5

EAN: 9788380620315

Tytuł oryginalny: SLEEPING LATE ON JUDGEMENT DAY

Liczba stron: 512

Wydawnictwo: Rebis

Format: 132x202mm

Cena katalogowa: 37,91 zł

Tłumaczenie: Janusz Szczepański

Rok wydania: 2016

37,91 zł 23,88 zł


Opis

Trzeci tom cyklu o Bobbym Dolarze

Trzeci tom cyklu o Bobbym Dolarze.
Anioł Doloriel – dla przyjaciół Bobby Dolar – jak zwykle ma parę kłopotów. Był już w Piekle, próbując wyciągnąć swą ukochaną ze szponów arcydiabła Eligora, ale nic nie wskórał. Piękna Caz (demonica zresztą, ale miła osóbka) nadal jest więźniem w miejscu wiecznej kary; Bobby’ego jeden po drugim opuszczają i kumple, i infomatorzy; a na dodatek w jego mieszkaniu... straszy. Jakby tego było mało, ktoś wysoko postawiony w niebiańskiej hierarchii dybie na jego życie. Doczesne i wieczne.
Dodajmy do tego rozjuszonych neonazistów, potwory z innego wymiaru i najbrzydszy samochód świata, a sytuacja stanie się wprost beznadziejna. Jak się okazuje, dla Doloriela nie ma ucieczki nawet w Trzeciej Drodze, nielegalnej pozagrobowej alternatywie tandemu Niebo-Piekło.
Bobby Dolar zakasuje rękawy i robi, co się da. Czasu, sił i sprzymierzeńców ma coraz mniej. Czy zdoła ocalić choćby własną skórę (o Caz nie wspominając) i nie wywołać przy tym kataklizmu na miarę Sądu Ostatecznego?

Polecane książki

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Brudny świat istot nadprzyrodzonych

2016-07-29
Tad Williams, albo inaczej Robert Paul "Tad" Williams, to amerykański pisarz science fiction oraz fantasy. W swoim dorobku literackim ma kilka serii fantasy. Wsród tych, które zostały przetłumaczone na język polski znajdziemy: "Pamięć, Smutek I Cierń", „Inny świat" oraz „Machina Cienia" i „Cykl o Bobbym Dolarze". Książki jego autorstwa stały się światowymi bestsellerami i zostały przetłumaczone na dziesiątki języków.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.