Dialogi z czarnym Platonem - Iwona Bińczycka-Kołacz | okładka
Novae Res

Dialogi z czarnym Platonem Iwona Bińczycka-Kołacz

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-06-09

Liczba stron: 330

Wydawnictwo: Novae Res

Cena katalogowa: 36,99 zł

36,99 zł


Opis

Historia miłości, która się nie śniła filozofom…

Renata tylko z pozoru jest silną i niezależną kobietą. Choć miała odwagę, by przeciwstawić się rodzicom, niezadowolonym obranej przez nią ścieżki zawodowej i wyjechać do Krakowa na studia, aby studiować ukochaną filozofię, to tak naprawdę jest delikatną, pragnącą doświadczyć prawdziwego uczucia istotą. Swoimi życiowymi rozterkami dzieli się z najwierniejszym „mężczyzną” życia, nazwanym na cześć wielbionego przez nią greckiego filozofa Platona. W głębi serca marzy o kimś, kto ją uszczęśliwi i pozwoli uwierzyć, że i ona zasługuje na miłość.

Z kim połączą bohaterkę tajemnicze zapiski znalezione w bagażu zmarłej siostry, która powierzy Renacie opiekę na synkiem Piotrusiem?

Bestsellery znak.com.pl

Profil autorki na portalu Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Dialogi z czarnym Platonem

2019-05-21 Już nie mogę się doczekać, aż Dialogi z czarnym Platonem pojawią się w sprzedaży. A tytułowy Platon, to prawdziwy słodziak. Piękna okładka!

Dialogi z czarnym Platonem

2019-05-21
Dialog z czarnym Platonem to pokrzepiająca i dodająca pozytywnej energii książka. Czytając spędziłam przy niej kilka miłych wieczorów. W Renacie odnalazłam siebie z dawnych lat. Jednak co młodość to siła i odwaga do podejmowania wyzwań.

Platon

2019-05-21 Każdy z nas zasługuje na miłość. Jednak nie każdy z nas ma okazję poznać to silne, a zarazem piękne uczucie. Najpiękniejsza, a zarazem najczystsza miłość, jest miłość dzieci. Mam nadzieję, że Renata przekona się o tym i mimo, że Piotruś nie jest jej biologicznym synem to wniesie w jej życie wiele słońca.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.