Drużyna orłów. Jak zostać mistrzem świata w siatkówce -  | okładka
Bombajka

Drużyna orłów. Jak zostać mistrzem świata w siatkówce Jarosław Siek, Łukasz Ciaciuch

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-765-5140-1
EAN: 9788376551401
Tytuł oryginalny: Drużyna orłów. Jak zostać mistrzem świata w siatkówce
Liczba stron: 24
Wydawnictwo: Bombajka
Format: 210x297mm
Cena katalogowa: 18,00 zł

18,00 zł 15,12 zł

Produkt niedostępny

Opis

„Drużyna orłów, czyli jak zostać mistrzem świata w siatkówce”, to pouczający i pełen emocji oraz humoru komiks dla najmłodszych o sukcesach polskich siatkarzy!

To pozycja objęta patronatem przez Polski Związek Piłki Siatkowej, a w niej najwybitniejsi polscy siatkarze, tacy jak Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Paweł Zagumny i wielu innych, zostają przedstawieni jako drużyna orłów.

W roli głównej zawodnik młodego pokolenia – Jakub Kochanowski (orzeł Kuba). To inspirująca historia młodego orła jest drogowskazem dla wszystkich przyszłych adeptów siatkówki, która pokazuje jak sięgać marzeń i przekuć ciężką pracę w wielki sukces!


Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Drużyna orłów

2020-05-25

Ciekawie przygotowany i fajnie wydany komiks dla dzieciaków z fajnym pomysłem. Nie tylko zachęca do uprawiania siatków, ale i edukuje poprzez pokazanie, ze ciążką praca i wytrwałościa oraz zaangażowaniem może spełnić swoje najskrytsze marzenia o sukcesie. 

Świetna rzecz, wiem że kupię kilka dla dzieci w mojej rodzinie  

Polecam nie tylko najmłodszym

2020-05-25
Fajnie wydana opowieść o przygodach młodego siatkarza, który chce osiągnąć swój cel i spełnić marzenia. Wszytko w formie komiksu, który dzieciaki uwielbiają, do tego znani i uwielbiani siatkarze, to świetna i pokrzepiająca bajka dla dzieci, ale nie tylko, dorośli też z pewnością coś z niej dla siebie wyciągną, polecam :)

Świetna historia dla najmłodszych

2020-05-25

Świetny komiks dla najmlodszych fanów siatkówki. Chyba żadna inna reprezenatcja Polski nie jest tak utytuowana jak nasi siatkarze, dlatego tym lepiej, aby popularyzowac ten sport, równiez wśród najmłodszych. Piękna opowieść, ładnie przedstawiona w atrakcyjnej dla dzieci formie komiksu. Bardzo polecam! 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.