Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi t.1 - Rafał Kosik | okładka
Powergraph

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi t.1 Rafał Kosik

Oprawa twarda
Wydanie: 10

Pierwsze wydanie: 2014-04-14

ISBN: 978-83-643-8413-4
EAN: 9788364384134
Liczba stron: 376
Wydawnictwo: Powergraph
Format: 140x210mm
Cena katalogowa: 39,00 zł

39,00 zł 24,57 zł

Produkt niedostępny

Opis

Felix, Net i Nika to trójka całkiem zwyczajnych nastolatków chodzących do całkiem zwyczajnego gimnazjum… ale czy na pewno?

Felix to młody wynalazca, genialny w swoich pomysłach, doskonale znający się na konstrukcji i funkcjonowaniu robotów.
Net jest mistrzem informatyki, nie tylko potrafiący wyłączyć dzwonki w szkole, lecz także zdolny do skonstruowania programu Al, inteligentnego i obdarzonego ludzkimi cechami.
Nika, rudowłosa „czarownica”, w złości potrafi pokonywać prawa fizyki, ale oprócz tego posiada intuicję dającą jej super-medium zdoloności.

Czy ta trójka będzie w stanie wytropić Gang Niewidzialnych Ludzi i ocalić szkołę przez duchami?

profil w serwisie Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

:)

2019-02-20
Zachęcona, dużą popularnością i rekomendacjami w internecie, postanowiłam sięgnąć po pozycję jaką jest Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi. Zadowoli czytelnika młodszego i starszego, jest wciągająca, a zarazem lekka. Świetnie się przy niej odpoczywa. 

strzał w dziesiątkę

2019-02-20

Książka o trójce dzieciaków, które poznają się w pierwszy dzień gimanzjum. To początek niezwykłej przyjaźni, która zaprowadzi ich w wiele tajmeniczych przygód z jakim rezlutatem? Tego nie zdradzę!  

Dla mnie bomba

2019-02-20
Dla mnie to jest bomba! Wyobraźcie sobie szkołę, niby zwyczajną, nic nie budzi waszych podejrzeń. Normlane dzieciaki w swoim "naturalnym środowisku", wystarczy tylko pare stron, żeby przekonać się jak jest na prawdę. Ich bystre i jasne umysły są zdolne do rowiązywania niesamowitych zagadek, co dla nas czytelników jest niebywale wciągającym elementem. Myślę, że zarwana noc podsumuje to co sądzę o tej książce. Nie mogłam zasnąć nie znając zakończenia.

Przyjemna

2019-02-20
Książka jest po prostu super! Ukazuje przody trzech przyjaciół i nie sposób się przy niej nudzić. Są problemy nastolatków ich zwykłe życie i piękna przyjaźń  o której zawsze marzymy. Czuje się sympatie do bohaterów i można się z nimi utożsamić. Główne postacie miały troche problemów na swojej drodze, ale świetnie udało się im z nimi poradzić Bacznie śledziłam i trzymałam kciuki za finał ich wędrówek.

Super!

2019-02-20
Bawiłem się dobrze nawet jako dorosły czytelnik:)

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.