Granice demokracji bezpośredniej Wpływ szwajcarskiego systemu politycznego na proces integracyjny muzułmańskiej mniejszości religijnej - Mirosław Matyja | okładka
Poligraf

Granice demokracji bezpośredniej Wpływ szwajcarskiego systemu politycznego na proces integracyjny muzułmańskiej mniejszości religijnej Mirosław Matyja

Oprawa miękka
ISBN: 978-83-785-6233-7
EAN: 9788378562337
Liczba stron: 266
Format: 145x205mm
Cena katalogowa: 39,00 zł

39,00 zł

Produkt niedostępny

Opis

Mirosław Matyja – pochodzi z południowej Polski, politolog, ekonomista i historyk. Studiował w Krakowie i w Bazylei, doktoryzował się we Fryburgu (Szwajcaria) w 1997 r. oraz w Londynie w 2012 r.
W 1989 r. wyjechał z Polski do Szwajcarii, gdzie obecnie mieszka. Pracuje w Radzie Nadzorczej Rynku Finansowego w Szwajcarii (Swiss Financial Market Supervisory Authority FINMA) w Bernie oraz jako wolny dziennikarz.
Mirosław Matyja jest profesorem Universidad Autónoma de Guadalajara w Meksyku oraz visiting profesorem w Polskim Uniwersytecie na Obczyźnie w Londynie i w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
Autor i współautor 10 monografii i ponad100 artykułów naukowych i popularnonaukowych w języku polskim, niemieckim i angielskim.
Z zamiłowania alpinista i himalaista oraz badacz najnowszej historii Polski.
Żonaty, ma dwóch bliźniaczych synów, których wychowuje w tradycji polskiej i szwajcarskiej.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.