Kąty - Artur Dudziński | okładka
Liberum Verbum

Kąty Artur Dudziński

Oprawa miękka
ISBN: 978-83-663-5809-6
EAN: 9788366358096
Liczba stron: 88
Wydawnictwo: Liberum Verbum
Format: 13.5x20.2cm
Cena katalogowa: 24,90 zł

24,90 zł 14,53 zł

Oszczędzasz 10,37 zł
-42 %
Zamówienie wyślemy 2020-04-07


Dostawa już od 6,99 zł - sprawdź szczegóły! 

 

 

Opis

"Dlaczego dorośli nie prowadzą dalej swoich dziecięcych pamiętników? A jeśli je zagubili, dlaczego ich nie szukają? Nie chcą mieć, przez wspomnienia, pięknego i dorosłego dzieciństwa?"

"Kąty" to barwny hymn sławiący dzieciństwo. Niepozbawione są przy tym jednak zadumy i refleksji nad przemijaniem. Opowieść to fascynujaca podróż w czasie przez dzieciństwo chłopca od jego najwcześniejszego wspomnienia do śmierci ukochanego dziadka. Odejście tak bardzo bliskiego mu człowieka wprawia w ruch wnętrze chłopca, które staje się odtąd piecem alchemicznej przemiany otaczającej go rzeczywistości
.
Czy w rodzinie możliwa jest przyjaźń?

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Kąty-Artur Dudziński

2019-10-28
Autor podejmuje się niezwykle ciekawego tematu - wewnętrznego dziecka w każdym z nas. Przy tym zachowując bogate słownictwo i nienaganny język, a także stwarza magiczną atmosferę okresu naszych najwcześniejszych lat życia. Naprawdę intersująca pozycja, którą polecam każdemu! :)

Kąty

2019-10-28
Dzieci mają niesamowitą naturalność w tym co robią i mówią. Bez uprzedzeń i stereotypów potrafią ocenić świat taki, jaki jest. Cieszyć się z małych rzeczy. Mówić prawdę. Powieść pana Artura to refleksyjna, głęboka powieść o tym, co straciliśmy poprzez jednostajność życia, codziennie schematy oraz postęp cywilizacyjny. To utwór sławiący dzieciństwo. Prostotę, która według autora stanowi klucz do szczęśliwego życia. Polecam.

"Kąty"

2019-10-28
Niesamowita pozycja! Od pierwszych stron czytelnik wie, że nie jest to łatwa lektura. Potrzeba dogłebnej analizy czasem jednego zdania, wielu chwil refleksji i jeszcze większego skupienia, żeby zrozumieć, co autor miał na myśli. Ale jeśli już dotrzemy do tej prawdy, odkryjemy, w czym tkwi sens życia. I to moim zdaniem stanowi cel, który uświęca środki. Piękna powieść o tym, dlaczego powinniśmy zachować prawdziwą dzieciecą naiwność i ciekawość świata :)

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.