Komplikacje. Zapiski chirurga o niedoskonałej nauce - Atul Gawande | okładka
Magnum

Komplikacje. Zapiski chirurga o niedoskonałej nauce Atul Gawande

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 9788365257-05-5
EAN: 9788365257055
Liczba stron: 360
Wydawnictwo: Magnum
Format: 140x208mm
Cena katalogowa: 35,90 zł
Rok wydania: 2015

35,90 zł 23,63 zł

Produkt niedostępny

Opis

O tajemnicach ludzkiego organizmu, dramatycznych decyzjach lekarzy, porażkach i triumfie współczesnej medycyny.

Pasjonująca opowieść znanego amerykańskiego chirurga o przypadkach, z którymi zetknął się w swojej pracy. O tajemnicach ludzkiego organizmu, dramatycznych decyzjach lekarzy, porażkach i triumfie współczesnej medycyny.

Atul Gawande z niezrównanym mistrzostwem buduje napięcie, odmalowuje szpitalną rzeczywistość i ukazuje cały dramatyzm pracy lekarzy. Autentyzm i prawdziwość „Komplikacji” robią wielkie wrażenie.„The New York Times Book Review”

Atul Gawande, chirurg w Brigham and Women’s Hospital w Bostonie oraz profesor w Harvard Medical School and Harvard School of Public Health, jest autorem wielu bestsellerów, wyróżnionych prestiżowymi nagrodami. Komplikacje znalazły się na liście książek nominowanych do National Book Award.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Trudne decyzje chirurga

2016-02-04
Atul Gawande jest lekarzem, chirurgiem ogólnym i endokrynologiem, który pracuje w Women`s Hospital w Bostonie oraz w Dana Farber Cancer Institute. Poza medycyną, lekarz zajmuje się również pisarstwem. Przede wszystkim, przelewa na papier swoje doświadczenia związane ze sztuką lekarską, pacjentami i ich chorobami. Napisał kilka książek, „Lepiej. Zapiski chirurga o efektywności medycyny", „Kompilacja. Zapiski chirurga o niedoskonałej nauce", „Śmiertelni" oraz „Potęga checklisty".

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.