Książka bez sensu - Alfie Deyes | okładka
Insignis

Książka bez sensu Alfie Deyes

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 9788363944803
EAN: 9788363944803
Tytuł oryginalny: The Pointless Books
Wydawnictwo: Insignis
Cena katalogowa: 29,99 zł

29,99 zł 21,80 zł

Produkt niedostępny

Opis

Dołącz do kreatywnych rozrywek Alfiego!

Rozpoczęta przez Alfiego Deyesa - dokończona przez Ciebie!

Dzieło niezwykle popularnego - subskrybowanego aż przez 3,7 miliona użytkowników - angielskiego vlogera Alfiego Deyesa. Na swoim kanale YouTube - Pointless Blog - Deyes zamieszcza zabawne wideorelacje z codziennego życia.

Książka jest zaproszeniem Alfiego, by dołączyć do jego kreatywnych rozrywek. Poobserwuj z tą książką ludzi. Weź ją ze sobą na randkę. Poproś nieznajomego o rysunek. Sprawdź, na ile schodów wejdziesz, zanim spadnie ci z głowy. Alfie rozpoczął tę książkę, ale z pewnością dokończysz ją ty!

Alfie Deyes (ur. w 1993) – angielski vlogger, YouTuber, autor bloga, vloga i gier. Do tej pory wydał dwie książki. W 2015 r. Deyes znalazł się na liście najbardziej wpływowych ludzi w Wielkiej Brytanii – kategoria nowe media (Debrett's 500).

„Dziennik bez sensu” jest połączeniem dziennika i activity book. Niektórzy, ze względu na założony koncept, porównują go do książki Keri Smith, „Zniszcz ten dziennik”. Książka Deyesa jest zintegrowana z mediami społecznościowymi i zawiera darmową aplikację do ściągnięcia. Autor proponuje nam przeróżne formy rozrywki, m.in. rysowane selfie czy też wypełnienie pustej strony według własnej inwencji, dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej materiałów i gier.

Alfie o swojej książce

Pointless Blog na Facebooku

Subskrybuj PointlessBlog

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.