Małe mroczne kłamstwa - Sharon Bolton | okładka
Amber

Małe mroczne kłamstwa Sharon Bolton

Oprawa: Kartonowa
Wydanie: drugie

Pierwsze wydanie: 2016-07-02

ISBN: 978-83-241-5900-0
EAN: 9788324159000
Liczba stron: 368
Wydawnictwo: Amber
Format: 205x130mm
Cena katalogowa: 39,80 zł
Rok wydania: 2016

39,80 zł 26,08 zł

Produkt niedostępny

Opis

Nowy, mrożący krew thriller psychologiczny autorki serii z Lacey Flint!

Trzy wyznania. Dwóch kłamców. Jeden morderca.
Troje bliskich sobie ludzi ukrywa przed sobą straszne tajemnice.Catrin Quinn przed trzema laty straciła w wypadku dwóch synów.

Od tego czasu nie potrafi wrócić do równowagi. Ma depresję , widzi duchy swoich dzieci. Jej małżeństwo rozpadło się, romans ledwie się tli.

Żyje nienawiścią i pragnieniem zemsty. Bardzo dobrze zna sprawcę.. On również nie potrafi Zapomnieć o tym, co się zdarzyło. Nocami podkradają się pod swoje domy.

Gdy w okolicy znika kolejne dziecko, podejrzenia i oskarżenia spadają na Catrin. I ona, i jej były kochanek Callum, i najlepsza przyjaciółka z dzieciństwa Rachel ukrywają straszne tajemnice. Wiele ich łączy: wszyscy są w żałobie i nikt nie ufa nikomu, nawet sobie. A do odkrycia prawdy wiedzie daleka i kręta droga...

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Kłamstwa, kłamstewka

2016-06-30
W "Małych mrocznych kłamstwach" brytyjska autorka powieści kryminalnych i thrillerów Sharon Bolton przedstawia czytelnikowi trzy powiązane ze sobą opowieści, zanurzone w surowym krajobrazie odległych Falklandów.

Mroczne sekrety małej, zamkniętej społeczności

2016-06-03
Sharon Bolton zasila grono brytyjskich pisarzy powieści kryminalnych i thrillerów. Pisarka została doceniona prze krytyków i czytelników w Wielkiej Brytanii. Otrzymała kilka prestiżowych wyróżnień, jednak nie jest najpopularniejszą autorką kryminałów na Wyspach.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.