Marzenie Łucji - Dorota Gąsiorowska | okładka
Między słowami

Marzenie Łucji Dorota Gąsiorowska

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2015-08-24

ISBN: 978-83-240-3517-5
EAN: 9788324035175
Liczba stron: 432
Wydawnictwo: Między słowami
Format: 144x202
Cena katalogowa: 36,90 zł

36,90 zł 24,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

Nowa powieść autorki bestsellerowej Obietnicy Łucji. Opowieść o kobiecie, która nie bała się marzyć.

Łucja jest o krok od realizacji swojego największego pragnienia – stworzenia szczęśliwej rodziny u boku Tomasza. Ale marzenia często spełniają się w zupełnie inny sposób, niż się tego spodziewamy.
Przedłużająca się rozłąka z ukochanym sprawia, że wizja ślubu rozwiewa się jak mgła. A kiedy w Różanym Gaju pojawia się tajemniczy malarz i proponuje Łucji namalowanie jej portretu – ta przyjmuje propozycję. Między kobietą i artystą tworzy się szczególna relacja, którą coraz trudniej im lekceważyć.
Łucja musi nauczyć się walczyć o swoje marzenia. A jeśli pewne drogi okażą się nie przebycia – znaleźć w sobie siłę do znalezienia innych ścieżek.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Daj się wciągnąć w wir namiętności

2015-08-19
Marzenia. Któż z nas ich nie ma? Czasami skrywamy je głęboko w sercu, gdyż nie wierzymy w ich spełnienie. To one barwią nasze życie, szarą codzienność - dają nadzieję na lepsze jutro i sprawiają, że zaczynamy spoglądać z ufnością w niepewną przyszłość.

Nie wolno bać się marzeń

2015-08-19
Opowieść o kobiecie, która nie bała się marzyć - tak brzmi zapowiedź najnowszej powieści Doroty Gąsiorowskiej "Marzenie Łucji", która jest kontynuacją pięknej „Obietnicy Łucji". Po przeczytaniu pierwszej części byłam oczarowana. Ten stan podtrzymuję, będąc już po lekturze drugiej części. Wniosek jest taki, że trzeba wierzyć w marzenia, bo one prędzej czy później się spełniają.

Aż czuje się zapach róż

2015-08-19
Miałam okazje przeczytać książkę „Marzenie Łucji" przedpremierowo z czego jestem bardzo zadowolona. Po przeczytaniu pierwszej części „Obietnicy Łucji" byłam zaintrygowana losami głównej bohaterki i z niecierpliwością czekałam na jej dalsze losy.

Czy konfrontacja z przeszłością będzie nieunikniona?

2015-08-14
„Marzenie Łucji" Doroty Gąsiorowskiej jest kontynuacją „Obietnicy Łucji", którą autorka zadebiutowała na scenie literackiej na początku 2015. Premiera drugiej powieści przypada na sierpień 2015. Mimo iż jest to kontynuacja przygód Łucji, nie ma konieczności przeczytania pierwszej książki. Chociaż gorąco do tego zachęcam. Autorka klarownie wyjaśnia i streszcza ważniejsze wątki z życia tytułowej Łucji, wiec czytelnik nie czuje się niedoinformowany.

Można się rozmarzyć...

2015-08-06
Zachwycająca, wspaniała, ciepła opowieść! Ci, którzy pamiętają Łucję z poprzedniej części, nie trzeba przedstawiać tej wspaniałej historii. Reszcie serdecznie polecam przeczytanie, bo jest to idealna książka na lato! Mogłam przedpremierowo ją przeczytać, a szkoda, bo teraz będę musiała jeszcze dłużej czekać na kolejną!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.