P.R.O.M.O.T.E - Sylwia Królikowska | okładka
Oprawa miękka
ISBN: 978-83-653-7224-6
EAN: 9788365372246
Liczba stron: 250
Format: 145x205mm
Cena katalogowa: 37,00 zł

37,00 zł 23,20 zł

Produkt niedostępny

Opis

Dlaczego jedni awansują szybko, a niektórzy – mimo ciężkiej pracy – nadal tkwią w tym samym miejscu?
Z tej książki dowiesz się m.in.:
czym jest model P.R.O.M.O.T.E. i dlaczego postępując zgodnie z jego założeniami, przyspieszasz swój rozwój i awans;
co myśli twój szef – znając ten sekret, masz w rękawie argumenty, które zapewnią sukces w rozmowach o awansie;
w jaki sposób nie rozmawiać o podwyżce (no, chyba, ze bardzo nie chcesz jej dostać).
Ta książka to gotowe narzędzie do wyższych zarobków. Ale nie tylko. To także żywe przykłady i dawka humoru w bonusie.

Inni klienci sprawdzali również

Ostatni list od kochanka - Jojo Moyes | mała okładka
-32 %

Ostatni list od kochanka

Jojo Moyes

7.5 / 10 (2423 ocen)

39,90 zł

26,99 zł

49,99 zł

33,99 zł

49,99 zł

22,50 zł

49,99 zł

33,99 zł

99,99 zł

67,99 zł

Tylko na znak.com.pl

49,99 zł

37,49 zł

Inne książki z tej kategorii

36,90 zł

24,99 zł

39,90 zł

26,99 zł

44,99 zł

20,25 zł

39,99 zł

26,99 zł

39,99 zł

26,99 zł

59,99 zł

40,79 zł

Tylko na znak.com.pl

44,99 zł

33,74 zł

Nowość
Improwizuj - Isaacs Emma | mała okładka
-32 %

Improwizuj

Emma Isaacs

7.5 / 10 (2 oceny)

44,99 zł

30,59 zł

Tylko na znak.com.pl
Moc rytuałów. Przewodnik po świecie self-care
 - Loewe Emma, Kellner Lindsay | mała okładka
-25 %

Moc rytuałów. Przewodnik po świecie self-care

Emma Loewe, Lindsay Kellner

59,99 zł

44,99 zł

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Rusz się, działaj!

2019-02-05
Jak to jest z tymi poradnikami? Dlaczego jedni je uwielbiają, sięgają po wszystkie tytuły z danej dziedziny, drążą zagadnienie, poszerzają wiedzę, a inni patrzą krzywym okiem, nie ufają, nie traktują poważnie? Czy odpowiedź tkwi w czytelniku - jesteśmy różni więc różne lektury lubimy? Czy może w poradniku, w tym przez kogo został napisany i jakim językiem?

Diabeł zawsze tkwi w szczególe, tak jest i tym razem :)

Dobry poradnik to nie tylko zbiór informacji na dany temat, to przede wszystkim, jak nazwa wskazuje, porady autora poparte jego szeroką wiedzą i doświadczeniem. Gdy czytasz dobry poradnik, to masz wrażenie, że na kanapie obok siedzi przyjaciel, słucha i doradza, opowiada zabawne anegdoty, klepie po ramieniu, a gdy trzeba, daje solidnego kopa motywacyjnego, byś w końcu wstał z tej kanapy i zaczął działać.

Taki właśnie jest poradnik Sylwii Królikowskiej "P.R.O.M.O.T.E Awansuj szybciej, zarabiaj więcej". Naprawdę dobrze napisany.

Jeżeli marzysz o podwyżce i/lub awansie, w tej książce znajdziesz proste rozwiązania, które krok po kroku zaprowadzą cię do celu. Autorka opracowała skuteczny model P.R.O.M.O.T.E, który klarownie nakreśla wszystkie niezbędne cechy i zachowania, jakie należy w sobie wypracować, dążąc do awansu zawodowego. Pokazuje jak świadomie kierować karierą i jakie działania podejmować, by szybciej awansować. Autorski model P.R.O.M.O.T.E zawiera także ćwiczenia, zamieszczone na końcu każdego z rozdziałów, które pomogą ci sprawdzić na jakim etapie swojego rozwoju zawodowego jesteś, w jakich sferach jesteś już mocny, a nad jakimi należy jeszcze popracować.

Autorka ma niezwykły dar dzielenia się swoim doświadczeniem tak, by nie zanudzić czytelnika, lecz by wzbudzić w nim pokłady energii, o których istnieniu nie miał dotychczas pojęcia. Każdy akapit zachęca do działania, pokazuje konkretne ścieżki, daje narzędzia i uczy, jak ich używać. Poradnik Królikowskiej rozbudza chęć na zmiany, zmusza do zadania sobie trudnych pytań i zastanowienia się nad własnych zachowaniem w pracy.

Świetny styl książki, bezpośrednie zwracanie się do czytelnika, przejrzysty układ rozdziałów sprawiają, że czyta się płynnie i z dużą przyjemnością. Aż trudno uwierzyć, że to debiut wydawniczy autorki. Królikowska nie owija w bawełnę, nazywa rzeczy po imieniu, jeżeli jesteś leniwy, opryskliwy lub nie lubisz swojej pracy, to masz małe szanse na podwyżkę. Ale jeżeli potrafisz rzetelnie pracować i jesteś otwarty na nowe wyzwania, to warto wczytać się w poradnik i wyciągnąć z niego jak najwięcej.

Podczas wystąpień publicznych autorka płynnie żongluje humorem, imponującym doświadczeniem zawodowym, celnymi pointami oraz fachowym, psychologicznym zapleczem. Jest wulkanem pozytywnej energii, porywa publiczność i widać, że dzielenie się wiedzą sprawia jej ogromną frajdę. Na Fanpage Sylwii znajdziesz wiele nagrań wartych obejrzenia.

Sylwia Królikowska odczarowała całkowicie moje negatywne wyobrażenie o pracy w korporacji i choć sama nie jestem pracownikiem żadnej firmy, to książka okazała się również dla mnie wartościową lekturą. Uświadomiłam sobie, które działania blokują mój rozwój. Zrozumiałam, że sama kreują rzeczywistość swoimi myślami, nastawieniem, a nawet wypowiadanymi słowami.

Cenna lekcja, bardzo polecam, ArtMagda.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.