Sacrifice - Sharon Bolton | okładka
Amber

Sacrifice Sharon Bolton

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-11-24

ISBN: 978-83-241-6044-0
EAN: 9788324160440
Liczba stron: 352
Wydawnictwo: Amber
Format: 130x205mm
Cena katalogowa: 39,80 zł
Rok wydania: 2016

39,80 zł 24,71 zł

Produkt niedostępny

Opis

„Inspirowana niesamowitym mitem, budząca dreszcz, hipnotyzująca powieść autorki, która zmienia oblicze literatury kryminalnej”.

Tess GerritsenWyspy Szetlandzkie, dwieście kilometrów na północ od Szkocji. Tora Hamilton, młoda lekarka, czuje się na tych ponurych, omiatanych wiatrem skalistych pustkowiach obca i zagrożona. Jej mąż, choć tu się urodził, wraca w rodzinne strony po raz pierwszy od dwudziestu lat. Mówi, że tu będzie jej dobrze, że będą mogli żyć spokojnie i szczęśliwie i spełnić swoje marzenie.
Pewnego dnia na torfowisku obok ich domu Tora znajduje zakopane zwłoki kobiety – zamordowanej tuż po urodzeniu dziecka, z wyciętym sercem i wyrytymi na plecach tajemniczymi znakami. Takimi, jakie widnieją w ich piwnicy. Takimi, jakie widywała już na wyspie…
Policja szybko zamyka sprawę, więc Tora rozpoczyna śledztwo na własną rękę, choć wszyscy, nawet mąż, usiłują ją od tego odwieść.
Ale odkrywa kolejne ofiary. I domyśla się, kto może być następną.
A potem dostaje pierwsze makabryczne ostrzeżenie...

SHARON BOLTON jest jedną z najbardziej znanych, lubianych i cenionych brytyjskich autorek psychologicznych literackich kryminałów.
Jej wydawane w 18 krajach powieści są laureatkami najważniejszych międzynarodowych nagród: CWA Gold Dagger, Barry Award, International Thriller Writers Best First Novel oraz francuskiej Prix du Polar.
W 2014 otrzymała nagrodę CWA Dagger in the Library przyznawaną za całokształt twórczości przez brytyjskie Stowarzyszenie Pisarzy Kryminałów.
Jej debiutancka powieść Sacrifice, finalistka nagród International Thriller Writers Best First Novel, Mary Higgins Clark i Prix du Polar, została zekranizowana.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Tajemnicze morderstwa

2016-11-29
Sharon Bolton to jedna z najpopularniejszych brytyjskich pisarek kryminałów i thrillerów. Pisarka otrzymała kilka prestiżowych nagród dedykowanych autorom kryminałów. Jej dzieła zostały przetłumaczone na ponad piętnaście języków. Większość z nich została również wydana w Polsce.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.