Siła milionerów - Marcin Kozerawski | okładka
Poligraf

Siła milionerów Marcin Kozerawski

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-815-9122-5
EAN: 9788381591225
Liczba stron: 128
Format: 145x205mm
Cena katalogowa: 29,99 zł

29,99 zł 18,71 zł

Oszczędzasz 11,28 zł
-38 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!
Darmowa dostawa!
Darmowa dostawa!

Opis

Jakie sekrety posiadają milionerzy? Co zdecydowało o tym, że są bogaci? Jakie cechy posiadają, co ich charakteryzuje?

Milioner to osoba, która potrafi wykorzystując najnowsze wynalazki technologiczne znaleźć również czas na realizację siebie w typowych branżach.

Książka „Siła milionerów” zawiera najważniejsze porady opisujące cechy i działania ludzi, którzy zaczynając od zera odnieśli ogromny sukces. Ich tajną bronią jest umiejętność znajdywania okazji tam, gdzie inni widzą jedynie przeszkody. Każdy rozdział poradnika poświęcony jest innej tematyce. Elementem łączącym jest odpowiedź na to, co charakteryzuje ludzi mających duże zdolności do pozyskiwania i inwestowania pieniędzy.

Obrazowe przykłady opisane w zabawny sposób pozwalają na łatwe przyswajanie wiedzy oraz ułatwiają zapamiętywanie treści. Marcin Kozerawski nie boi się poruszać kwestii często poruszanych w podobnych publikacjach. Siła milionerów jest według niego nieograniczona, m.in. dzięki kreatywności wspartej dobrą komunikacją i konsekwentnemu planowaniu.

Wywiad z autorem

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Milionerzy

2019-08-23
Bardzo dobry poradnik, coś czego szukałem od dawna! Każdy może znaleźć coś dla siebie. Fajny styl pisania, co zdecydowanie ułatwia odbiór przeciętnemu czytelnikowi.

Polecam

2019-08-23
Każdy z nas chciałby zostać milionerem, a mało kto ryzykuje. Boimy się być może dlatego, że nie wiemy jak działa rynek. Bardzo dobra książka, zdecydowanie polecam chcącym rozwinąć własną działalność lub po prostu zainteresowanym tematem społecznym, jak zachowują się ludzie, jakie mają charaktery, co nimi kieruje w podejmowaniu decyzji. Polecam

Sukces

2019-08-23
Zastanawiasz się jak działają ludzie, którzy osiągnęli wielki sukces i jakie cechy posiadają milionerzy? Ta książka wyjaśni Ci wiele w tym temacie. Świetne porady, humorystyczny styl, bardzo pozytywna książka!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.