Tylko dla dorosłych - Nina Majewska-Brown | okładka
Burda Media Polska

Tylko dla dorosłych Nina Majewska-Brown

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-08-16

EAN: 9788380535985
Liczba stron: 320
Wydawnictwo: Burda Media Polska
Format: 205 x 145 mm
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 24,80 zł

Produkt niedostępny

Opis

Klara wiedzie spokojne życie singielki. Posiada stałą pracę oraz mieszkanie po babci. Jednak nie może się opędzić od kompleksów, matki, która nie może doczekać się jej zamążpójścia oraz od zbliżających się wielkimi krokami okrągłych urodzin, o których pamięć stara się ukryć przed samą sobą. Ma również zwariowane przyjaciółki, które pragną zakończyć samotniczy okres w życiu Klary. Postanawiają wziąć sprawy w swoje ręcę i zabierają zabierają na babski dzień w SPA. Klara otrzymuje od nich w prezencie lekcje… tańca na rurze, które zostają uwieńczone niespodzianką stulecia. Albo… można powiedzieć, że nawet kilku, bo Klara nagle budzi się w… 1881 roku!

Namiętność, skandale i gorsety – od tej historii zrobi ci się gorąco. I nie tylko!

Jednak po pierwszym szoku Klara zaczyna widzieć plusy zaistniałej sytuacji. Traktują ją jak damę, a wszystkie nowe doświadczenia budzą w niej skryte dotąd śmiałość i odwagę. Pora zaszaleć! Pociągający i niesamowicie przystojny Konstanty wydaje się być wymarzonym kandydatem na namiętnego kochanka. Jednak z tego, co miało być tylko chwilową rozrywką, rodzi się prawdziwe uczucie. Ale droga kochanków nie jest prosta i bez przeszkód. Pani matka Klary pcha ją w ramiona dużo starszego bogatego wdowca, natomiast wszechwładna baronówna nie jest zachwycona fascynacją, jaką Konstanty, jej jedyny spadkobierca, darzy Klarę, uboższą krewną. Jednak zakochani nie mają zamiaru zważać na konwenanse. Zanosi się na wielki skandal…

Strona fanowska autorki na Facebooku

Profil autorki na Instagramie

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Świetna książka

2019-07-10
Bardzo fajna historia! Przemyślana i wciągająca. Konstanty będzie mi się śnił po nocach chyba teraz. Ta książka jest dowodem, że nieprzemyślane zakupy jednak czasem mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Podczas czytania, a właściwie od niemal początku byłam przekonana, że trafiłam naprawdę dobrze. Widać, że autorka ma rękę do tego typu powieści. Na pewno sięgnę po kolejną powieść tej autorki.

Nowa odsłona romansu

2019-07-10
Nigdy raczej nie sięgam po romanse. Kojarzą mi się jedynie z niesmacznymi scenami opisywanymi przez niewprawne w dobrej literaturze ręce autora. Jednak wyjątkowo sięgnęłam po tą książkę w księgarni i po przeczytaniu opisu pomyślałam, że w końcu trafiłam na coś godnego uwagi. Okazało się to być prawdziwą perełką. Autorka miała świetny pomysł na fabułę, akcję poprowadziła bardzo sprawnie, bez potknięcia. Świetni napisani bohaterowie i wciągająca historia - czego można chcieć więcej? A właśnie, na przykład w świetny sposób przeprowadzoną relację damsko-męską, gdzie bohaterowie niekoniecznie trzymają rączki na kołdrze. Autorka pokazała również w fajny sposób życie XIX-wiecznej elity, co nadało smaczku historii. Bardzo fajna książka, na pewno polecę ją koleżankom.

Cudowna!

2019-07-10
Pani Majewska-Brown w nowej odsłonie! Muszę przyznać, że szklanka albo i butelka zimnej wody podczas czytania się przyda. Książkę pochłonęłam w jeden dzień chociaż nie należy ona do najcieńszych (ponad 300 stron!). Muszę przyznać, że to było dla mnie takie świeże. Z przyjemnością ( ;) ) śledziłam losy głównej bohaterki. A Konstanty... Jeszcze nie ochłonęłam po tej historii. Jest w niej wszystko czego potrzebuje dobry romans. Myślę, że polski rynek wydawniczy czekał właśnie na taką książkę, która przyćmi te wszystkie tanie harlekiny, którymi czuję się wręcz zasypywana. Książka cud, miód. Mam nadzieję, że autorka pójdzie dalej właśnie w tym kierunku, bo tą książką zdecydowanie skradła moje serce.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.