Wymiatasz! - Matthew Syed | okładka
Insignis Media

Wymiatasz! Matthew Syed

Oprawa miękka
ISBN: 978-83-660-7163-6
EAN: 9788366071636
Tytuł oryginalny: You are awesome
Liczba stron: 160
Format: 150x210mm
Cena katalogowa: 36,99 zł
Tłumaczenie: Olga Siara

36,99 zł 25,10 zł

Oszczędzasz 11,89 zł
-32 %
Zamówienie wyślemy 2020-10-02

 Witaj szkoło!

 

 

Opis

Książka napisana dla każdego, kto choć raz zwątpił, że jest wystarczająco dobry, aby coś zrobić lub coś osiągnąć.
„Wymiatasz!” udowadnia, że aby osiągnąć sukces wystarczy jedynie odpowiednie nastawienie, a spełnienie marzeń jest na wyciągnięcie ręki.
Jeśli kiedykolwiek pomyśleliście, że:
matematyka naprawdę wymaga wyjątkowych zdolności
w sporcie albo jest się dobrym, albo nie
nie jesteś ani trochę muzykalny

to znaczy, że w tej sytuacji pomóc może Matthew Syed i jego książka „Wymiatasz!”. Dzięki niej odkryjesz, że wszelkie ograniczenia są jedynie w głowie.

Profil autora w serwisie Facebook

Profil autora w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

10/10

2019-03-20
Polecam 10/10

Polecam

2019-03-20
ląduje na mojej półce ulubieńców. Bardzo przyjemna lektura z lekkością opisuje ważne aspekty, które u wielu ludzi często kuleją. W szkole uczą nas dodawania, rozbierania zdań, ale nikt nie nauczył nas komunikacji i wierzenia w siebie. Dlatego sami się edukujmy:) I dlatego polecam "Wymiatasz"

WYMIATASZ!

2019-03-20
Nie zapominajmy, że pewne umiejętności można wypracować. Dzięki temu poradnikowi uwierzysz, że wymniatasz:)

Wymiatasz!

2019-03-20

A gdyby tak uwierzyć, że matematyka nie jest tylko dla wybranców, a muzykalność można wypracować? "Wymiatasz" to poradnik, który w mojej opinii, jest świetnym dla nastolatków ale i dorośli mogą z niego wiele wynieść. Przecież to w okresie dojrzewania, mamy najwięcej obaw, wątpliwości co do naszych umiejętności i przyszłości. To wtedy próbujemy zaprojektować nasze "dorosłe" życie. Chcemy na gorąco, wiedzieć co chcemy robić w czym jesteśmy najlepsi i co przyniesie nam określone efekty. Często po zderzeniu z rzeczywistością obwiniamy siebie, o brak jakichś umiejętności, kwestionujemy swoje kompetencje. Wtedy z pomnocą nadchodzi ten poradnik. Wyluzuj, pamiętaj możesz być mistrzem w każdej dziedzinie. WYMIATASZ! 

Super Poradnik

2019-03-20
Super poradnik, bardzo lubie takie treści. Autor w bardzo przystępny sposób podsuwa nam rady w jaki sposób radzić sobie ze stresem. Ta lektura uzmysławia nam, że możemy osiągnąć sukces mimo chwilowych krzysów. Często denerwujemy się, nie wiemy jak wyjść z chwilowych dołków, porzucamy dążenie do naszego celu, jeśli kiedykolwiek się tak czułeś/ czułaś ta książką jest dla Ciebie. To my jesteśmy kreatorami naszej rzeczywistości, to od nas zależy nasza przyszłość! Nie istnieje osoba, której nigdy nie zdarzyło się wątpić swoje możliwości. Jeśli potrzebujesz czegoś zabawnego, czegoś na luzie ale z merotorycznym przekazem, musisz sięgnąć po tą pozycję. Oprócz tego, książka jest pięknie wydana, ilustracje, okładka, format - dopracowane.

Wymiatasz!

2019-03-20
Poradnik, który zakupiłam dla mojej nastoletniej córki. Myślę, że to świetna pozycja dla dojrzewajacych młodych ludzi, którzy często wątpią w swoje możliwości.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.