Zdobyć to, co tak ulotne - Beatrice Colin | okładka
W.A.B.

Zdobyć to, co tak ulotne Beatrice Colin

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-280-3772-4
EAN: 9788328037724
Tytuł oryginalny: To capture what we cannot keep
Liczba stron: 352
Format: 135x202mm
Cena katalogowa: 39,99 zł
Tłumaczenie: Dorota Konowrocka-Sawa

39,99 zł 24,50 zł

Produkt niedostępny

Opis

Urzekająca powieść dla tych, którzy wierzą w miłość
Gwarny, pełen życia Paryż belle époque, a w nim pnąca się wysoko w górę wieża Eiffla – najprawdziwszy cud ze stali i powietrza.
W balonie unoszącym się nad metropolią poznają się Cait Wallace i Émile Nouguier. On – inżynier zatrudniony w firmie Eiffla, ona – młoda wdowa, towarzysząca w podróży po Europie rodzeństwu z dobrej szkockiej rodziny. Między nimi rodzi się nić porozumienia, jednak po powrocie na ziemię oboje muszą zmierzyć się z rzeczywistością, gdyż dzieli ich zbyt wiele, by mogli być razem. Co będą w stanie poświęcić, żeby ich miłość przetrwała?
Lektura obowiązkowa dla każdego wielbiciela Paryża, dla każdego zwolennika walki o miłości na przekór wszystkiemu, a także dla każdego amatora wielkiej i głęboko satysfakcjonującej narracji. David Gillham, autor City of Woman
Beatrice Colin – brytyjska pisarka, scenarzystka telewizyjna i autorka słuchowisk radiowych. Wykłada kreatywne pisanie na Strathclyde University w Glasgow. Jej książki były nominowane do British Book Award, Saltire Award i Scottish Arts Council Book of the Year Award. Colin pisze także dla dzieci.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.