Niesamowity atlas przygód Louie Giglio Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Szaron |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Format: | 25.0x30.5cm |
| Rok wydania: | 2025 |
Kup w zestawie
O książce Niesamowity atlas przygód
Niesamowity atlas przygód
Dołącz do popularnego autora Louiego Giglio. Wyrusz w podróż przez 7 kontynentów i ponad 50 krajów.
Poznaj najbardziej niezwykłe ekosystemy świata! Po drodze odkryjesz wodospad Angel Falls w Wenezueli, warany z Komodo w Indonezji, największy teleskop z Czech, wioski rzemieślnicze w Ghanie i nie tylko. Od szczytu Mount Everest po głębiny Wielkiej Rafy Koralowej dostrzeżesz ślady stworzenia Bożego, które są wokół nas!
Spakuj zatem bagaże i szykuj się na przygodę z atlasem! Na każdym przystanku podróży poznasz nowe fakty o niesamowitych krajach, w tym o niezwykłym ukształtowaniu terenu, zdumiewających dzikich zwierzętach, ciekawych ludziach, którzy tam mieszkają, oraz ich wkładzie w badanie kosmosu. Nauczysz się nawet kilku słów w językach obcych! Co jednak najważniejsze: wszędzie zobaczysz Boże odciski palców, a każdy szczegół, który odkryjesz, otworzy Twoje oczy na cuda stworzenia Bożego.
Szczegółowe informacje na temat książki Niesamowity atlas przygód
| Wydawnictwo: | Szaron |
| EAN: | 9788382472592 |
| Autor: | Louie Giglio |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Format: | 25.0x30.5cm |
| Rok wydania: | 2025 |
| Data premiery: | 2025-09-16 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | SZARON GRZEGORZ PRZELIORZ 3 maja 49A 43-450 PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Niesamowity atlas przygód
Inne książki Louie Giglio
Oceny i recenzje książki Niesamowity atlas przygód
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!