Pit-y i ulgi podatkowe 2025 Podatki 3/2026 Grzegorz Ziółkowski Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Infor |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 200 |
| Format: | 190x10 mm |
| Rok wydania: | 2026 |
O książce Pit-y i ulgi podatkowe 2025 Podatki 3/2026
"PIT-y i ulgi podatkowe 2025" to wyjątkowa publikacja na rynku wydawniczym. Zawiera komplet informacji, jak prawidłowo sporządzić zeznanie roczne za 2025 r. oraz skorzystać z ulg podatkowych - w tym po raz pierwszy z ulgi z tytułu zatrudniania żołnierzy WOT i aktywnej rezerwy. Główną zaletą poradnika jest praktyczny komentarz wzbogacony o 120 przykładów - w tym przykładów liczbowych wraz z wypełnionymi zeznaniami:
PIT-28,
PIT-36,
PIT-36S,
PIT-36L,
PIT-37,
PIT-38,
PIT-39.
Czego dowiesz się z poradnika "PIT-y i ulgi podatkowe 2025"?
Z poradnika dowiesz się m.in.:
jak bezbłędnie wypełnić zeznanie podatkowe,
w jaki sposób skorzystać ze wspólnego rozliczenia z dzieckiem,
jak rozliczyć przychody z najmu prywatnego,
z jakich ulg podatkowych można skorzystać w rozliczeniu za 2025 r.,
jak rozliczyć dochody z pracy, działalności gospodarczej i najmu.
Do publikacji dołączony jest również program, który pomoże z łatwością sporządzić zeznanie roczne za 2025 r.
Grzegorz Ziółkowski - autor
Autor publikacji jest doradcą podatkowym, który na co dzień odpowiada na pytania dotyczące podatku dochodowego. Na swoim koncie ma setki artykułów oraz liczne publikacje książkowe na ten temat.
Szczegółowe informacje na temat książki Pit-y i ulgi podatkowe 2025 Podatki 3/2026
| Wydawnictwo: | Infor |
| EAN: | 9788382688276 |
| Autor: | Grzegorz Ziółkowski |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 200 |
| Format: | 190x10 mm |
| Rok wydania: | 2026 |
| Podmiot odpowiedzialny: | INFOR PL S.A. Burakowska 14" 01-066 Warszawa PL e-mail: [email protected] |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Podobne do Pit-y i ulgi podatkowe 2025 Podatki 3/2026
Inne książki Grzegorz Ziółkowski
Oceny i recenzje książki Pit-y i ulgi podatkowe 2025 Podatki 3/2026
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!