Wszechświaty. Utopia Leonardo Patrignani Książka
zamówień od 99 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Dreams |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | pierwsze |
| Liczba stron: | 352 |
| Format: | 150x215mm |
| Rok wydania: | 2015 |
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Podobne do Wszechświaty. Utopia
O książce Wszechświaty. Utopia
„Utopia” to ostatnia część trylogii „Wszechświaty” znanego na całym świecie pisarza i muzyka Leonarda Patrignani. Trójka głównych bohaterów Alex, Jenny i Marco od osiemnastu lat żyją w rzeczywistości, która daje im poczucie bezpieczeństwa, jest ich azylem. Takich Wszechświatów jest więcej. Uciekając z totalitarnej Gai, w drodze do statku zmierzającego na Wschód, czekają ich różne niebezpieczeństwa. Jakie będą konsekwencje dramatycznego wyboru, którego dokonała Anna? Świat zaczyna się rozpadać, a wszystko dlatego, że gdzieś we wszechświecie istnieje ktoś, kto posiada te same zdolności co oni. Jest tam też osiemdziesięcioletni staruszek dożywający swoich dni w więzieniu i dwójka młodych ludzi zamkniętych jak myszy w laboratorium. Gdzieś tam ich umysły pozostały jedyną i ostatnią nadzieją...Szczegółowe informacje na temat książki Wszechświaty. Utopia
| Wydawnictwo: | Dreams |
| EAN: | 9788393383153 |
| Autor: | Leonardo Patrignani |
| Tłumaczenie: | Kornelia Krzystek |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | pierwsze |
| Liczba stron: | 352 |
| Format: | 150x215mm |
| Rok wydania: | 2015 |
| Data premiery: | 2015-10-14 |
| Podmiot odpowiedzialny: | DREAMS Wydawnictwo Unii Lubelskiej 6A 35-016 Rzeszów PL e-mail: [email protected] |
Inni klienci wybierają również
Inne książki z kategorii Literatura młodzieżowa
Oceny i recenzje książki Wszechświaty. Utopia
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Według mnie najlepsza część tej trylogii. Główna rolę odgrywa Marco, z czego bardzo się cieszę, ponieważ to moja ulubiona postać. Myślę, że warto przeczytać całą trylogię!
Strasznie nie mogłam się doczekać zakończenia już od pierwszych kartek pierwszego tomu! Niesamowicie wciągająca książka. Ostatni tom opisuje i wyjaśnia co wydarzyło się podczas próby ucieczki z totalitarnej Gai. Przenoszenie się w inne wymiary to dla mnie kosmos. Uwielbiam takie przejścia. Serdecznie polecam.
Nie ukrywam czasem można się pogubić w tej rzeczywistości jaką zbudował autor. Jednakże jak dla mnie jest to najlepsza część z całej trylogii. Wyobraźnia jaką ma Leonardo za każdym razem mnie zaskakuje. Jednym słowem świetna!
Nie ukrywam czasem można się pogubić w tej rzeczywistości jaką zbudował autor. Jednakże jak dla mnie jest to najlepsza część z całej trylogii. Wyobraźnia jaką ma Leonardo za każdym razem mnie zaskakuje. Jednym słowem świetna!
Strasznie nie mogłam się doczekać zakończenia już od pierwszych kartek pierwszego tomu! Niesamowicie wciągająca książka. Ostatni tom opisuje i wyjaśnia co wydarzyło się podczas próby ucieczki z totalitarnej Gai. Przenoszenie się w inne wymiary to dla mnie kosmos. Uwielbiam takie przejścia. Serdecznie polecam.
Według mnie najlepsza część tej trylogii. Główna rolę odgrywa Marco, z czego bardzo się cieszę, ponieważ to moja ulubiona postać. Myślę, że warto przeczytać całą trylogię!