Książka bez sensu


Alfie Deyes

Książka bez sensu

Oprawa miękka
Wydawnictwo: Insignis
29,99 20,48

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Dołącz do kreatywnych rozrywek Alfiego!

Rozpoczęta przez Alfiego Deyesa - dokończona przez Ciebie!

Dzieło niezwykle popularnego - subskrybowanego aż przez 3,7 miliona użytkowników - angielskiego vlogera Alfiego Deyesa. Na swoim kanale YouTube - Pointless Blog - Deyes zamieszcza zabawne wideorelacje z codziennego życia.

Książka jest zaproszeniem Alfiego, by dołączyć do jego kreatywnych rozrywek. Poobserwuj z tą książką ludzi. Weź ją ze sobą na randkę. Poproś nieznajomego o rysunek. Sprawdź, na ile schodów wejdziesz, zanim spadnie ci z głowy. Alfie rozpoczął tę książkę, ale z pewnością dokończysz ją ty!

Alfie Deyes (ur. w 1993) – angielski vlogger, YouTuber, autor bloga, vloga i gier. Do tej pory wydał dwie książki. W 2015 r. Deyes znalazł się na liście najbardziej wpływowych ludzi w Wielkiej Brytanii – kategoria nowe media (Debrett's 500).

„Dziennik bez sensu” jest połączeniem dziennika i activity book. Niektórzy, ze względu na założony koncept, porównują go do książki Keri Smith, „Zniszcz ten dziennik”. Książka Deyesa jest zintegrowana z mediami społecznościowymi i zawiera darmową aplikację do ściągnięcia. Autor proponuje nam przeróżne formy rozrywki, m.in. rysowane selfie czy też wypełnienie pustej strony według własnej inwencji, dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej materiałów i gier.

Materiały o książce


Alfie o swojej książce

Pointless Blog na Facebooku


Subskrybuj PointlessBlog

Recenzje

Dodaj własną recenzję.
Wygraj książkę.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...