Party Time (dawniej Party Alias) - gra planszowa -  | okładka

Party Time (dawniej Party Alias) - gra planszowa

EAN: 8590228001092
Cena katalogowa: 79,90 zł

79,90 zł 59,14 zł

Oszczędzasz 20,76 zł
-26 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

Opis

,,Party Time’’ znana wcześniej pod nazwą ,,Party Alias’’ to idealny sposób na rozkręcenie imprezy!

Minimalna ilość graczy to 4 osoby, ale jak od zawsze wiadomo im więcej osób tym lepsza zabawa! Rozmaite zadania są ukryte na planszy składającej się z 6 różnych pól.

W tej grze musisz wyjaśnić innym graczom znaczenie słowa znajdującego się na karcie opisując je używając innych słów. Pojawiają się również zadania dodatkowe, w których przykładowo musisz pokazać dane słowo za pomocą pantomimy lub wyszukiwać rymy wraz ze swoją drużyną.

Galeria

Recenzja wideo na BoardGamesTV Gry Planszowe

Profil wydawcy w serwisie Facebook

Profil wydawcy w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Rewelacyjna zabawa !

2019-07-24
Gra, która nie dość, że pobudza wyobraźnie to jeszcze dostarcza niesamowitą dawkę śmiechu. Podoba mi się najbardziej w niej, że wprowadzony jest element rywalizacji drużynowej. ,,Party Time'' to naprawdę gra idealna dla większej ilości osób! Udawanie niektórych zwierząt to nie lada wyzwanie tak jak opisanie niektórych pojęć. Polecam, szczególnie podczas spotkania gdzie nie wszyscy się znają ze sobą. Łamie bariery! :D

Genialna gra imprezowa

2019-07-24
Bardzo interesująca i staranie wykonana gra. Zasady nie są ani trochę skomplikowane i fakt, że wiele osób może w nią zagrać w tym samym czasie jest genialny. Polecam każdemu kto lubi spędzać czas grając w różne gry planszowe. Nie zawiedziecie się.

"Planszoholicy" polecają

2015-09-22
„Party Time" wcześniej znana jako „Party Alias" to planszówka typowo imprezowa, w którą można zagrać od 4 osób. Gracze podzieleni najlepiej na dwuosobowe zespoły objaśniają znaczenie słów, zbierają punkty i ścigają się do mety, a przy tym naprawdę dobrze się bawią!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.