Podaj dalej! -  | okładka
REBEL

Podaj dalej!

Oprawa: Pudełko kartonowe

Pierwsze wydanie: 2017-01-16

EAN: 5901549927955
Wydawnictwo: REBEL
Format: 253x253mm
Cena katalogowa: 89,95 zł

89,95 zł 79,20 zł

Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś! Książki za 3,90 zł

Opis

Ta gra jest gwarancją dobrej zabawy i niezapomnianych chwil niepowstrzymanego śmiechu dla Twojej rodziny i przyjaciół. Wystarczy, że narysujesz to co widzisz i odgadniesz to co widziałeś, a później podziwiaj nieprzewidywalny efekt ciągu skojarzeń wszystkich uczestników zabawy.

Podaj dalej! Jest rysowaną wersją gry w głuchy telefon. Jeśli pierwszy i ostatni obrazek w szkicowniku się zgadzają – hasła zostały odgadnięte. A jeśli nie? No cóż - wtedy na pewno do łez rozbawi was ciąg myślowy i prześmieszne rysunki graczy będące ich rysowania pod presją czasu.

W efekcie waszych starań powstanie w każdym szkicowniku ciąg skojarzeń kolejnych osób.

W grze występuje klepsydra, która narzuca tempo gry, a dzięki 142 dwustronnym kartom z 12 hasłami na każdej z nich otrzymujemy ponad 1700 haseł! Dla tych pragnących rywalizacji gra oferuje również dwa systemy podliczania punktów. Przy tej grze nie ma czasu na nudę, więc pisaki w dłoń i Podaj dalej!

Zawartość pudełka:
karty zawierające ponad 1700 słów
8 "zmazywalnych" zeszytów
8 pisaków
8 szmatek do wymazywania
klepsydra

Liczba graczy: 4 - 8 osób
Wiek: od 12 lat
Czas gry: ok. 30 minut

Instagram

Zasady gry

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powrót do dzieciństwa

2019-07-25
Każdy grał w dzieciństwie w głuchy telefon. Podaj dalej jest jak głuchy telefon 2.0. Dzięki kilku gadżetom można wrócić wspomnieniami do dzieciństwa i po raz kolejny poczuć emocje i rozbawienie, które towarzyszyły nam w dzieciństwie. Zdecydowanie polecam!

Dla całej rodziny

2019-07-25
W tej grze, mimo że trzeba rysować, nie jest istotny poziom zdolności artystycznych graczy a jedynie ich wyobraźnia. Dodatkowo naprędce nakreślone rysunki mągą być powodem do rozbawienia uczestników.
Grać w "Podaj dalej!" mogą grać właściwie osoby w każdym wieku.
Jako rozrywka w niedzielne popołudnie świetnie się sprawdza.

Nigdy się nie nudzi

2019-07-25
Dawno nie miałem okazji grać w grę planszową, w której wcale nie przejmowałem się punktacją, a wszyscy uczestnicy bawili się świetnie. Można grać w "Podaj dalej!" wiele razy i nigdy się nie nudzi. Można też dodać swoje hasła. Czas z nią nigdy nie jest stracony. Będę wyciągał tę grę przy każdej okacji!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.