Tajniacy - Chvátil Vlaada  | okładka
REBEL

Tajniacy Chvátil Vlaada

Oprawa: Kartonowa Foliowana

Pierwsze wydanie: 2015-12-10

Wydawnictwo: REBEL

Format: 160x230mm

Cena katalogowa: 64,95 zł

64,95 zł 52,61 zł

Oszczędzasz 12,34 zł
-19 %
Zamówienie wyślemy 2019-07-22

Opis

Ściśle tajna gra słowna!

Dwie drużyny, którym przewodzi dwóch Szefów Wywiadu, próbują jak najszybciej nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi agentami. Problem leży w tym, że Szef Wywiadu może podawać swojej drużynie tylko jedno hasło na turę, którym powiąże ze sobą kilka widocznych dla wszystkich kryptonimów. Drużyna musi domyśleć się, który z prezentowanych kryptonimów należy do agentów ich drużyny, omijając cudzych agentów. Ale uwaga! Jeden z kryptonimów należy do zabójcy...

Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również – owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji. Szefowie Wywiadów mogą co prawda komunikować się ze swoja drużyną, używając tylko jednego skojarzenia na turę, ale drużyna może dyskutować do woli, wspólnie decydując, które hasła pokaże swojemu Szefowi. Szef Wywiadu nie może się niczym zdradzić i przez cały czas musi zachować kamienną twarz, co nie jest takie łatwe! Zwłaszcza gdy po pierwszych prawidłowych domysłach, drużyna zaczyna zbaczać na niebezpieczne wody...

Zasady gry

Instagram wydawcy

 

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Tajniacy

2019-03-08
Idealna dla osiób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grami!

Nie dla każdego

2019-03-08
Grę dostał mój syn pod choinkę, jednak okazała się ona dla niego za trudna. Ale nic straconego. Dla mnie ta gra jest genialna, więc polecam jak najbardziej, ale może nie kupujcie jej dla tych najmłodszych.

Tajniacy

2019-03-08

Tajniacy to gra, która niestety nie każdemu przypadnie do gustu. Mówię niestety, gdyż mi ona podeszła. Zazwyczaj gram w nią z mężem, jednak więcej zabawy jest, gdy możemy zaangażować większą grupę ludzi. Jest to z jednej strony gra imprezowa, jednak pozwala na powstanie takich połączeń mózgowych, których byście się nie spodziewali. 

Tajniacy to zdecydowanie gra w skojarzenia. Na stole rozkładamy karty, na których wypisane są słowa a my musimy wskazać jakieś jedno słowo, które łączy się z pozostałymi. 

Dużo śmiechu jest przy tej grze i wcale nie odczuwa się dotkliwie przegranej. 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.