Zegar - gra planszowa -  | okładka

Zegar - gra planszowa

EAN: 5900511011234
Tytuł oryginalny: Zegar - gra planszowa
Cena katalogowa: 19,95 zł

19,95 zł 14,85 zł

Produkt niedostępny

Opis

Wesoła i dynamiczna gra rodzinna!
Zegar to gra edukacyjna dla najmłodszych.
Gra przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat, w rozgrywce brać może już nawet jedna osoba, zaś czas to około 20 minut.
W pudełku odnajdziemy:
- zegar
- wskazówki
- plansze z czynnościami
- instrukcja
W zabawie z dzieckiem śledzić możemy na jednej z planszy godziny dzienne do południa, zaś na drugiej nocne. Przy początkowej nauce jest to niezwykle pomocne.
Czynności przedstawione na planszach są typowymi zadaniami wypełniającymi dzień Twojej pociechy, przez co łatwiej będzie mu przypasować porę dnia oraz godzinę na zegarze.

Prezentacja gry

Fanpage wydawcy

Instagram wydawcy

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Kapitan Nauka

2019-07-25
Kapitan Nauka to seria gier wydawnictwa Edgard. Co jedna to lepsza. Największym plusem jak dla mnie jest to, że w każdej jest wiele opcji rozgrywek.
Gra zawiera dwustronną planszę ze wskazówkami. Niemal jak prawdziwy.
Mamy też 4 plansze składające się na dwa obrazki. Do tego dołączone są małe jakby pionki, plakietki zegarów. Dziecko losuje jeden i znajduje wskazaną godzinę na planszy.
Moja Majeczka wciągnęła się niesłychanie. Gra zawiera dwa formaty podawanych godzin. Zarówno na zegarach dla starszych i jak przy zegarkach elektronicznych dla młodszych.
Jedna gra zawiera aż 11 gier.
Mam jeszcze jedną informację, a mianowicie plansze są bardzo wytrzymałe, tak więc posłużą nam na długo.

Świetna zabawa, uczy i bawi

2019-07-25
Nie jest to typowa gra. To bardziej zabawa przy nauce. Jeżeli chcecie nauczyć dziecko korzystania z zegarka, jest to rewelacyjna opcja. Oczywiście nie jest to niezbędne. Zegar wykonać można z papieru samemu w niższym koszcie, jednak jeżeli możecie sobie pozwolić finansowo to polecam. Grafiki z pewnością przykują uwagę najmniejszych, tak że nie trzeba będzie na siłę namawiać.

Edukacyjna gra

2019-07-25
W życiu sama nie umiliłabym tak nauki dziecku. Piękne plansze, zawierają wydarzenia z dnia dziecka. Mycie zębów, śniadanie, drogę do przedszkola, lekcje.
Zawartość pudełka jest bardzo bogata. Daje wiele możliwości. Można losować zegary i dopasowywać je do plansz. Można też samodzielnie podawać naszemu młodemu godzinę, a on ustawia tę godzinę na zegarze.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.