Alannah. Bracia Slater. Tom 5.5 -  L.A. Casey | okładka
Wydawnictwo Kobiece

Alannah. Bracia Slater. Tom 5.5 L.A. Casey

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-08-28

EAN: 9788366338678

Liczba stron: 168

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Format: 13.5 x 20.5 cm

Cena katalogowa: 29,90 zł

Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka

29,90 zł

W sprzedaży od 2019-08-28.

Opis

Alannah Rayan nękana jest we śnie przez twarz, która jej spokojne godziny snu w pełen niepokoju koszmar. Pragnąc chronić miłość swojego życia i nie obraczać go ciężarem własnych problemów. Stara się tłumić wszystko w sobie, nawet gdy zaczyna czuć paraliżujący wszystko strach.

Damien Slater ma życie, o którym zawsze marzył. Jednym z jego pragnień było posiadanie kobiety, która będzie uwielbiałi kochał. Widzi jednak, że Alannah ukrywa przed nim jakąś tajemice, a przysięgali, że nie pozwolą by kolejny sekret zniszczył ich relacje.

Dotarcie do Alannah będzie największym wyzwaniem Damiena. Czy udowodni jej, że jest tym, który będzie z nią na zawsze?

Bestsellery znak.com.pl

Strona autorki w serwisie Facebook

Instagram autorki

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

L.A. Casey nigdy nie zawodzi!!

2019-06-21
Damien i Alannah to para prawie, że idealna. Damien jest taki doskonały, fakt jak troszczy się o swoją ukochaną i zawsze stawia ją na pierwszym miejscu oraz jak radzi sobie z jej huśtawkami nastrojów. Chyba każdy z osób, które znam wie jak bardzo kocham tę serię, chyba nawet za bardzo. Ta część była trochę inna niż poprzednie, ale nadal według mnie była dobra. Uwielbiam to uczucie kiedy z każdą stroną zaczynam się relaksować i przenoszę się w alternatywną rzeczywistość.

Polecam

2019-06-21
Byłam zachwycona kiedy kolejny tom serii o braciach Slater pojawił się na mojej półce. Miło było patrzeć jak Alannah i Damien dorastają, na tle poprzednich części. Nie mogę się doczekać na moment, w którym będę mogła przeczytać kolejną powieść L.A. Casey.

Idealna powieść

2019-06-21

Kolejna historia w stylu L.A. Casey., ta książka zdecydowanie mi się podobała. Czytając mamy świetlny wgląd jak na Alannah wpłynęły wydarzenia, które miały wcześniej miejsce.

Autorka pokazała wyraźną różnice pomiędzy Damienem, a pozostałymi braćmi. Według mnie był pokazany w totalnie odmiennym świetle.

To była bardzo przejmująca powieść, autorka wykonała wręcz genialną robotę. Jej książki są napisane w bardzo lekkim stylu, dzięki czemu czyta się je szybko i przyjemnie,

Polecam wszyskim fanom. Ci co nie czytali powinni się jak najszybciej zabrać za całą serię!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.