Chodząca katastrofa - Jamie McGuire | okładka
Albatros

Chodząca katastrofa Jamie McGuire

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-788-5596-5
EAN: 9788378855965
Tytuł oryginalny: WALKING DISASTER
Liczba stron: 496
Wydawnictwo: Albatros
Format: 125x195mm
Cena katalogowa: 35,00 zł
Tłumaczenie: Anna Esden-Tempska
Rok wydania: 2015

35,00 zł 25,44 zł

Produkt niedostępny

Opis

Intensywna. Niebezpieczna. Wciągająca. Absolutnie uzależniająca.
Romantyczna i szalona powieść na punkcie której oszalały młode amerykanki! Historia trudnej miłości i namiętności, pojawiających się na przekór zdrowemu rozsądkowi.
Abby marzy o ustabilizowanej przyszłości. Travis uosabia wszystko to, od czego Abby chce uciec. A jednak dziewczyna godzi się na proponowany przez niego zakład. Czego boi się bardziej? Wygranej czy przegranej? I czego tak naprawdę chce on?
Travis Maddox, wytatuowany twardziel, biorący udział w nielegalnych walkach i zmieniający dziewczyny jak rękawiczki. Wychowany przez ojca wdowca, wśród licznych braci, doskonale pamięta czego przed śmiercią starała się go nauczyć matka: kochać mocno i walczyć jeszcze mocniej.
Każda historia ma dwie strony. Znamy już opowieść Abby. Teraz nadszedł czas, aby zobaczyć tę samą historię, ale widzianą oczami Travisa.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

"Piękna KATASTROFA" Jamie McGuire

2019-02-08
Chodząca katastrofa jest drugim tomem z cyklu „Piękna katastrofa" Jamie McGuire. Tutaj możecie przeczytać recenzje pierwszego tomu: http://zaczytanatetruska.blogspot.com/2016/12/piekna-katastrofa-jamie-mcguire.html

W tej części głos zabiera Travis i opowiada nam tą samą historię, którą poznaliśmy w pierwszym tomie tyle, że ze swojego punktu widzenia. Poznajemy tu historię jego przeszłości, która ukształtowała Travisa i to, kim teraz jest oraz przede wszystkim jego uczucia. Zabierając się za tą książkę byłam do niej sceptycznie nastawiona, ponieważ wydawać by się mogło, że to jak „odgrzewanie starych kotletów", jednak nic bardziej mylnego. Madox jest tak ciekawą i zabawną osobowością, że nie można się przy nim nudzić. Ponadto oprócz sytuacji, których nie byliśmy świadkami ze względu na damską narrację w pierwszej części, autorka dołożyła kilka dodatkowych scen, których nie było w pierwszym tomie a samo zakończenie książki ma miejsce w dużo późniejszym czasie.

Tak, więc jeśli czytaliście „Piękną katastrofę" i się Wam spodobała koniecznie przeczytajcie „Chodzącą katastrofę", aby przekonać się, co chodziło po głowie Travisa przez cały ten czas oraz jak potoczyło się życie jego i Abby :)

Jak już wspominałam w poprzednim poście na cykl "Piękna katastrofa" składają się następujące tomy:
1. "Piękna katastrofa"
1.3 "Endlessly Beautiful" (ang)
1.5 "Mrs. Maddox" (ang)
2. "Chodząca katastrofa"
2.5 "A Beautiful Wedding" (ang)
2.6 "Something Beautiful" (ang)
3. "A Beautiful Funeral"

Tomy 1.3, 1.5, 2.5 i 2.6 są to dodatkowe nowele, krótkie jak i dłuższe opisujące sceny nieuwzględnione w głównych tomach i są one dostępne tylko w języku angielskim. Tom 3 z kolei premierę miał w sierpniu 2016 r. ale jak na razie nie został przetłumaczony na język polski.

 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.