Ciotka Zgryzotka - Małgorzata Musierowicz | okładka
Akapit Press

Ciotka Zgryzotka Małgorzata Musierowicz

Oprawa miękka
ISBN: 978-83-654-0101-4
EAN: 9788365401014
Liczba stron: 286
Format: 20.4x14.5
Cena katalogowa: 34,90 zł

34,90 zł 25,03 zł

Oszczędzasz 9,87 zł
-28 %
Zamówienie wyślemy 2021-08-02
Darmowa dostawa!
Darmowa dostawa!

Opis

Któż jest Ciotką Zgryzotką? Czy tylko Ida?

I co słychać w rodzinie Borejków? Czy nadal jest w tym samym składzie? A może nawet się powiększyła?

Kolejny tom niezawodnej „Jeżycjady”- jak zawsze dowcipny, wzruszający i ciekawy – rozśmiesza, podnosi na duchu i skłania do myślenia.

A przede wszystkim sprawia, że chce się radośnie żyć - pomimo wszelkich zgryzot!

Wywiad z autorką

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Polecam

2019-03-18

Podejrzewam, że większość z Was czytała chociaż jedną z powieści Pani Małgorzaty Musierowicz. W swojej ostatniej powieści autorka utrzymała swój styl. W niektórych momentach zaśmiewałam się wręcz do łez.

Ta książka pomaga zrozumieć jak wielką wartość ma w sobie rodzina. Z pozoru jest to książka właśnie przedstawiająca perypetie bohaterów. Jednak pod tym płaszczem kryje swoje drugie dno. Czytając otwierają się oczy i można dojść do różnorakich wniosków. Zyskują wartości, które do tej pory ocenialiśmy jako błahostki. 

Zarówno Ciotka Zgryzotka,  jak i pozostałe części Jeżycjady to historie oparta na kobietach, które mają różne charaktery i humorki.

Czyta się bardzo szybko i przyjemnie. A niedługo już kolejna część Chucherko!

Rewelacja

2019-03-18
Przygody rodziny Borejków, a właściwie ich kontynuacja. Rodzina Borejków ma już cztery pokolenia, więc każdy odnajdzie sobie bohaterów, których obdarzy sympatią!

Jeżycjada

2019-03-18

Małgorzata Musierowicz tworzy świetne książki. Takie pogodne i pozytywne. Czytać je można nawet po kilka razy i wcale sie nie nudzą. Sięgam po nie zawsze, jak mam ochotę poprawić sobie humor. Świat, który został wykreowany jest niemal idealny, ale przecież po to też czytamy książki. Obecnie, gdy ciągle za czymś biegamy, a w między czasie próbujemy rozwiązać nasze problemy i kryzysy, to przecież nie chcemy czytać o dramatach, skoro tyle ich mamy codziennie.

Jedyne czego teraz się obawiam, to że autorka opisała seniorów rodziny w taki sposób, że mam wrażenie, że przygotowuje nas na ich odejście. Mam jednak nadzieję, że to jedynie moje błędne odczucia. 

Polecam

2019-03-18

W dobie współczesności, gdy codziennie jesteśmy zalewani falą bezsensownych treści warto jednak poszperać i wygrzebać wartościowe pozycje dla swoich dzieciaków. Książki Małgorzaty Musierowicz śmiało mogę polecić już 10 letniej dziewczynce. A no właśnie dziewczynce. Z chłopcami byłabym ostrożna, nie do końca wiem czy każdemu by się spodobała. Gwarantuje Wam, że i Wy starsze kobietki też będziecie zachwycone!

Ciotka Zgryzotka

2019-03-18

Jestem wielką fanką twórczości Pani Małgorzaty Musierowicz. Swoją przygodę z książkami z serii Jeżycjada rozpoczęłam czytając je jako lektury szkolne. Teraz został mi sentyment do tych lat i chęć poznania dalszych losów bohaterów. Na Ciotkę Zgryzotkę musiałam czekać całkiem sporo jednak było warto. A jest to 22 część!!!

Bohaterką tej części jest Ida Borejko, chociaż ona tylko nieznacznie wyróżnia się na tle pozostałych osób. Pojawiają się niespodzianki. Jedną z nich jest pojawienie się osób, które znamy z poprzednich części np. Aurelię. 

W książkach Pani Musierowicz najbardziej podoba mi sie fakt, że opiera ona swoją twórczość na Miłości i Rodzinie, a więc i również dla mnie najważniejszych filarach w życiu. 

Panią Małgorzatę Musierowicz uznaje się za autorkę specjalizującą się w książkach dla dzieci i młodzieży. Jest to spowodowane tym, że bardzo często miłość opisywana w tych książkach jest oparta bardziej na uczuciu duchowym niż na fizyczności. 

Polecam każdemu i to dosłownie każdemu.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.