Dlaczego zdradzamy? Światowy atlas niewierności - Pamela Druckerman | okładka
Literackie

Dlaczego zdradzamy? Światowy atlas niewierności Pamela Druckerman

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-080-5080-4
EAN: 9788308050804
Tytuł oryginalny: Lust in Translation
Liczba stron: 336
Format: 123x197mm
Cena katalogowa: 34,90 zł
Tłumaczenie: Agnieszka Sobolewska

34,90 zł 23,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

Światowy bestseller nazwany globalnym atlasem niewierności, który jeszcze przed publikacją w Polsce, wzbudził zainteresowanie polskich dziennikarzy, książka przetłumaczona na osiem języków.
Książka, jakiej jeszcze nie było - bezpardonowa i kpiarska świetna reporterska relacja na temat przyczyn i sposobów dopuszczania się zdrady małżeńskiej w różnych zakątkach świata. To zabawna i naszpikowana faktami podróż po zdradzie dookoła świata, która nadaje zupełnie nowe znaczenie określeniu "praktykowanie monogamii".
Pamela Druckerman – amerykańska dziennikarka mieszkająca w Paryżu. Była stałą reporterką "The Wall Street Journal", pisała również dla "New York Timesa", "The Washington Post" i "Marie Claire", jako komentatorka pojawiała się w programach telewizyjnych takich jak "Today" czy "Morning Edition". Na rynku wydawniczym zadebiutowała w 2007 roku wydawaną właśnie przez WL książką "Dlaczego zdradzamy" . Napisała też poradnik porównujący style wychowania dzieci na modłę amerykańską i francuską "W Paryżu dzieci nie grymaszą".

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.