Encyklopedia żywienia. Przewodnik po zdrowym życiu - Gillian McKeith | okładka
Rebis

Encyklopedia żywienia. Przewodnik po zdrowym życiu Gillian McKeith

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2012-10-30

ISBN: 978-83-751-0399-1
EAN: 9788375103991
Liczba stron: 456
Wydawnictwo: Rebis
Format: 185x220mm
Cena katalogowa: 59,90 zł

59,90 zł

Produkt niedostępny

Opis

Któż z nas nie chciałby być zdrowszy i szczuplejszy, a przez to szczęśliwszy? Każdy, kto sięgnie po te niezwykłą książkę, ma szanse spełnić te marzenia. Autorka, znana na całym świecie dietetyczka zajmująca się holistycznym żywieniem, opisała w niej ponad sto powszechnych schorzeń i radzi, jak im przeciwdziałać za pomocą właściwych pokarmów i ziół. Na podstawie doświadczeń zebranych w ciągu wielu lat praktyki Gillian McKeith wyczerpująco tłumaczy, jak jedzenie wpływa na stan zdrowia, jakie są podstawy zdrowej diety i jak się odżywiać w poszczególnych fazach naszego życia.
Encyklopedia żywienia to obowiązkowa lektura dla każdego, kto dba o siebie, chce zachować zdrowie i dobra kondycję na długie lata.

Zbyt wielu ludzi jest uzależnionych od cukru, kofeiny, alkoholu i sztucznych dodatków. […] Napisałam tę książkę, żeby to zmienić. Odkryjecie tu, że zdrowe jedzenie nie wiąże się z niewygodami, że jest smaczne i że rzeczywiście ma moc uzdrowicielską. {..] Od dziś macie możliwość panować nad swoim zdrowiem, energią i całym życiem. - Ze wstępu.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.