Fałszywy pieśniarz - Martyna Raduchowska   | okładka
Uroboros

Fałszywy pieśniarz Martyna Raduchowska

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-10-30

ISBN: 978-83-280-7144-5
EAN: 9788328071445
Liczba stron: 416
Wydawnictwo: Uroboros
Format: 135x202 mm
Cena katalogowa: 44,99 zł

44,99 zł 36,73 zł

Produkt niedostępny

Opis

„Fałszywy pieśniarz” najnowsza książka autorki „Szamanki od umarlaków” i „Demona Luster” i bezpośrednia ich kontynuacja.

Aby układanka była kompletna, ekipa śledczych z Wydziału Opętań i Nawiedzeń dostaje się do ogrodu Kusiciela. Seria tragicznych i mrożących krew w żyłach wydarzeń zapoczątkowana zostaje przez ekshumację zwłok nieznanego mężczyzny. Seria przerażających samobójstw to dopiero początek wydarzeń z jakimi będzie zmagał się Wrocław. O duszę Kruchego zaczyna upominać się jego mroczna przeszłość, a Ida przekonuje się, że dar od umarlaków może grozić katastrofą, gdy trafi w niepowołane ręce.

Uważaj czego sobie życzysz, bo może się spełnić, a marzenia mogą być niebezpieczne…

Strona autorki w serwisie Facebook

Promocja książki w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

rewelacja!

2019-11-21

Ciężka i gęsta atmosfera, aż można nożem ciąć, dobitne i mocne opisy, morderstwa i seria samobójstw - to wszystko serwuje nam autorka w swojej najnowszej książce i sprawia, że od pierwszych do ostatnich stron czytelnik ma ciarki na całym ciele.

Książka powaliła mnie na kolana, jestem zachwycona

Najlepsza z całej serii

2019-11-21
Fałszywy pieśniarz to trzecia w trylogii Pani Martyny Raduchowskiej książka i w mojej opinii zdecydowanie najlepsza. Jeśli ktoś jednka był fanem humoru i lkkiego dowcipu w ierwszej ksiażce zwłaszcza, to tu może się rozczarować, bo autorka poszła w innym kierunku i rezygnuje z tego na rzecz bardzo mrocznym, nieco depresyjnych i momentami przytłaczających opisów, ale to właśnie według mnie najlepszy punkt tej powieści.

Polecam!

2019-11-21

Świetnie wykreowani bohaterowie, dopracowani do granic możliwości, z ciekawymi cechami, zarówn tymi pozytywnymi jak i negatywnymi. Każdy ma swoje wady, które tylko potęgują i umacniają czytelnika w przekonaniu, że książka, jak i cała seria są fenomenalne.

Umiejętnie i skurpulatnie prowadzona narracja, dzięki temu książkę czyta się bardzo dobrze i nie ma w ogóle problemu, żeby odnaleźć się w fabule. 

Ta ksiażka tylko potwierdza, że cała trylogia to pisarstwo fantasy na najwyższym poziomie, a Pani Raduchowska to mistrzyni w tym co robi!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.