Greccy Herosi według Percy''ego Jacksona - Rick Riordan | okładka
Galeria Książki

Greccy Herosi według Percy''ego Jacksona Rick Riordan

Oprawa miękka
ISBN: 978-83-64297-63-2
EAN: 9788364297632
Liczba stron: 400
Wydawnictwo: Galeria Książki
Cena katalogowa: 49,90 zł
Rok wydania: 2015

49,90 zł 36,97 zł

Produkt niedostępny

Opis

Szykujcie płonące włócznie. Zakładajcie lwie skóry.

Kto uciął głowę Meduzie? Kogo wychowała niedźwiedzica? Kto ujarzmił Pegaza? Wie to doskonale każdy heros, a Percy Jackson opowie wam o bohaterskich czynach Perseusza, Atalanty, Bellerofonta i wielu innych greckich bohaterów.

Ten zbiór opowieści w zabawnym, swobodnym stylu, do jakiego Percy przyzwyczaił już czytelników („Sam miałem swego czasu złe doświadczenia, ale herosi, o których wam opowiem, to oldskulowe przykłady totalnego pecha. Dzielnie schrzanili wszystko, czego nikt przed nimi nie zdołał schrzanić…”), z dynamicznymi ilustracjami Johna Rocco, doskonale uzupełni kolekcję każdego fana twórczości Ricka Riordana – oraz każdego, kto potrzebuje herosa.

Szykujcie zatem płonące włócznie. Zakładajcie lwie skóry. Polerujcie tarcze i nie zapomnijcie włożyć strzał do kołczanu. Cofamy się w czasie o cztery tysiące lat, żeby ścinać głowy potworom, ratować królestwa, wpakować paru bogom strzały w tyłek, najechać na Królestwo Podziemi i okradać złych ludzi. A następnie, w ramach deseru, ginąć tragicznie i w męczarniach. Gotowi? Doskonale. Do dzieła!

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Co nastolatek powie o greckich herosach?

2016-02-12
Amerykański pisarz, Rick Riordan, specjalizuje się w pisaniu książek fantasy dla młodzieży. Zdobył ogromna sławę i jest rozpoznawalny na całym świecie. Przede wszystkim, najlepiej zanana jest jego seria książek o przygodach Percy'ego Jacksona, który żyje w świecie, w którym greccy bogowie i mity są prawdziwe. Pisarz również stworzył trylogię zatytułowaną „Kroniki Rodu Kane", która związana jest z mitologią Egipską. Obecnie autor rozpoczął prace nad kolejną serią, której głównym bohaterem jest Magnus Chase, a akcja rozgrywa się w świecie, który obraca się wokół legend i mitów związanych z bogami wikingów.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.