Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe - Szymon Hołownia | okładka
Znak

Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe Szymon Hołownia

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2014-10-06

ISBN: 978-83-240-3233-4
EAN: 9788324032334
Opracowanie graficzne: Oksana Shmygol
Liczba stron: 144
Wydawnictwo: Znak
Format: 144x205
Cena katalogowa: 32,90 zł

32,90 zł 22,37 zł

Produkt niedostępny

Opis

Ta książka to duchowy zasilacz! Zupełnie nowy przepis na życiową pełnię!

Szymon Hołownia zaskakuje po raz kolejny! Wprowadza nas w tajniki duchowego życia przez… kuchnię. Proponuje proste i sprawdzone przepisy, dzięki którym odzyskamy siły i zdrowie. Korzystając z własnego doświadczenia Hołownia zdradza nam, jak możemy wysmażyć cuda i nakarmić wygłodniałą duszę. Wszystkie potrzebne do tego składniki mamy pod ręką. Wystarczy po nie sięgnąć i… połączyć w zupełnie nowy sposób!

Ta książka nie jest zwykłym poradnikiem. To wielka…
… akcja – regeneracja!
Potrząśnij swoją duszą – bez wyrzeczeń, bez wychodzenia z domu, bez efektu jo-jo!

„W sennych marzeniach widzę, jak w kraju rośnie kiedyś sieć punktów odkarmiania duszy pod znakiem takim, jak tytuł tej książki. Bo ona ma ci pokazać, gdzie szukać zdrowia, energii i siły. Ta książka jest po to, by ci powiedzieć, że masz być tym, kim mógłbyś być. Że Bóg jest prezesem twojego fanklubu”.
(fragment książki)


Potrzebujesz duchowego zasilacza?

Galeria

Kato-coaching w „Holyfood”, czyli echa spotkania z Szymonem Hołownią w Krakowie (cz. 1)

 

Właśnie wygrałeś 86400, czyli echa spotkania z Szymonem Hołownią w Krakowie (cz. 2)

Jak wysmażyć cuda? Echa spotkania z Szymonem Hołownią w Krakowie (cz. 3)

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

O bezgranicznej Miłości...

2015-01-12
Szymon Hołownia w swej książce „Holyfood" przekonuje nas, abyśmy wreszcie uwierzyli w niesamowicie wielką Miłość Boga do człowieka.
Zgadzam się z tym poglądem. Mam dość wiecznie grzmiących z ambony księży, którzy ciągle wytykają swoim owieczkom grzechy. Chciałabym za to usłyszeć podczas kazania „dobrze, że jesteś". Wydaje mi się, ze gdybyśmy wszyscy zmienili swoje podejście , to wielu ludzi zachwyciłoby się wiarą i powróciło na łono Kościoła.

Przepisy na lepsze dni

2014-11-18
Mistrzostwo stylu, obszerność wiedzy z zakresu teologii i przekładanie jej na codzienne życie to jest to, co fascynuje u Szymona Hołowni. „Paulo Coelho polskiego katolicyzmu" trzyma fason. Kolejną jego książkę pochłonęłam zachłannie. Stop! Tych stron nie można przeczytać i zostawić, autor proponuje wcielać w życie wybrane i odpowiednio dopasowane do siebie „przepisy na smaczne i zdrowe życie duchowe". Np. „jak wysmażyć cuda", „jak spulchnić keks kontemplacji", „jak mniej chrzanić bez sensu" czy „jak odzyskać apetyt na ludzi"...

Pierwsza taka książka kucharska

2014-11-12
„W sennych marzeniach widzę, jak w kraju rośnie kiedyś sieć punktów odkarmiania duszy pod znakiem takim, jak tytuł tej książki. Bo ona ma ci pokazać, gdzie szukać zdrowia, energii i siły. Ta książka jest po to, by ci powiedzieć, że masz być tym, kim mógłbyś być. Że Bóg jest prezesem twojego fanklubu".

Skutki?

2014-10-29
Szymon Hołownia, którego dobrze znamy z ,,Mam talent!" jest nie tylko dobrym, zabawnym prezenterem, ale też płodnym pisarzem. Jego najnowsze dziecko ,,Holyfood" to zbiór interesujących przemyśleń autora i wynikających z nich recept na zdrowsze życie duchowe. Bardzo interesująca formuła przekonuje do siebie humorem i prostym zastosowaniem. Czy skutkuje? Okaże się za parę miesięcy.

Triki

2014-10-28
Hołownia przemyca w swojej książce triki, które bez wątpienia, jeśli wprowadzilibyśmy je w życie, pomogłyby nam na co dzień i wywołały częstszy uśmiech. Dodatkowo robi to w zabawny sposób i w ciekawej formie. Polecam wszystkim z poczuciem humoru i tym, którzy chcieliby zmienić coś w swoim życiu, ale zwyczajnie nie wiedzą jak.

Karmcie się wskazówkami!

2014-10-24
„Holyfood" przyciągnęło mnie do siebie rewelacyjną okładką, która nie może nie być zauważona na księgarnianej półce. Treść nie razi jak oprawa, także spokojnie, śmiało po nią sięgajcie i karmcie się wskazówkami na doskonałą duchową dietę. Ubawiłam się do łez, miałam chwile na refleksje i wnioski.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.