Ja, potępiona - Miszczuk Katarzyna Berenika | okładka
W.A.B.

Ja, potępiona Katarzyna Berenika Miszczuk

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-774-7732-8
EAN: 9788377477328
Liczba stron: 416
Wydawnictwo: W.A.B.
Format: 123x195mm
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 28,62 zł

Produkt niedostępny

Opis

Po raz trzeci mamy okazję na spotkanie z Wiktorią Biankowską. Po raz trzeci ona sama pakuje się w nie lada kłopoty.

Była diablica i niedoszła anielica, ma nadzieję, że już nic nie stanie jej na drodze do szczęścia. Wszystko wróciło do normalności i zaczęło się układać. Jednak na jej drodze pojawia się biały krzyżyk na chodniku i przejeżdżająca ciężarówka z mrożonkami. Jest już pewna, że kocha Beletha, który na jej nieszczęście jest diabłem. Pozbawiona swoich mocy jest spokojna, gdyż jeden z jej największych wrogów jest już zamknięty w anielskim więzieniu.

Wszystko zmienia się, gdy trafia do Tartaru. Przez swoje liczne potknięcia niemal doprowadza Hitlera, wodza Podziemi, do objęcia władzy absolutnej. Czy Wiktorii uda się wydostać z tego mrocznego miejsca? Jaki w tym będzie miał udział Charon?

Wywiad z autorką

Fanpage

Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Ludowo

2019-08-22
Autorkę znam z serii kwiat paproci i byłam tą sagą zauroczona. Ludowe odniesienia i wartka akcja zachęciły mnie by sięgnąć po inne dzieła autorki. Pech chciał, że tym razem trafiłam na nie pierwszą, ale którąś z kolei część innej serii. Ja, potępiona to opowieść o dziewczynie, która przypadkowo trafia do miejsca na wzór piekła. Podczas próby wyjścia spotyka wiele postaci, znanych nam z historii, jak Hitler czy księżna Batory.
Czyta się tak jak pozostałe książki autorki, ta niczym nie odbiega od pozostałych.

Inna

2019-08-22
Okładka jest tu tragicznie paskudna. Gdybym książek nie dostała w prezencie, nigdy bym ich nie kupiła. Zmusiłam się by zacząć czytać serię i oniemiałam. Czego innego się spodziewałam. Może nadal nie pozostanie to mój ulubiony gatunek, jestem fanką obyczajówek, jednak bardzo miło spędziłam czas przy lekturze.
Główną bohaterką jest Wiktoria, która w tej części przypadkowo ląduje w Tartarze. Już się robi mitologicznie i nastrojowo, nie?
Jest też wątek miłosny, dziewczyna zakochuje się w diable. Ta część przypadła mi do gustu najbardziej.

Ja, potępiona

2019-08-22
Anioły, demony? Walka dobra ze złem? Jasna i ciemna strona? W tym wszystkim miłość. To obiecywał wydawca i to udało mi się dostrzec w książce. Rewelacja.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.