Jak powietrze - Agata Czykierda - Grabowska | okładka

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-07-11

ISBN: 978-83-240-3644-8

Liczba stron: 512

Wydawnictwo: OMGBooks

Cena katalogowa: 39,90 zł

Rok wydania: 2016

39,90 zł 26,99 zł


Opis

Pierwsza polska powieść new adult!

Zwykła dziewczyna, zwykły chłopak, niezwykła miłość.

Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje – przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.
Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.
Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze.

Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać?

Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości?

Czy da się żyć bez powietrza?

„Jak powietrze to powieść do bólu realna, przepełniona kalejdoskopem emocji i z postaciami, których nie sposób nie pokochać – zdobyła moje serce szturmem i na długo w nim pozostanie".

Irena Bujak, zapatrzonawksiazki.blogspot.com„Jak powietrze to dowód na to, że w new adult nie wszystko zostało dotychczas powiedziane oraz że możliwe jest stworzenie historii, która nie będzie bliźniaczo podobna do innych".

Martyna Lewandowska, mowa-ksiazek.blogspot.com/„Fascynująca i absolutnie wyjątkowa – najpiękniejsza definicja miłości”.

Beata Moskwa, thievingbooks.blogspot.com/„Autorka pokazała nam magię, jaką niesie ze sobą życie”.

Karolina Pająk, www.dzosefinn.blogspot.com


Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

„Oddychał a ona była jego powietrzem…”

2019-02-14
Oliwia i Dominik. Oboje są młodzi i stoją u progu życia. Wydawałoby się: idealny start w przyszłość. Jednak to tylko pozory, ponieważ mierzą się z demonami z przeszłości. Zagubione, samotne dusze spotykają się ze sobą i dopiero w swoich oczach, które są jak lustra odkrywają jak bardzo są wyjątkowe. Patrząc na siebie jego oczami była piękna chociaż nigdy tak o sobie nie myślała. On, tak długo był niewidzialny, był nikim, aż ona go dostrzegła. W jej oczach mieszkanie, które zajmował było bogate w miłość i ciepło, a takie uczucia potrafią osiadać na przedmiotach jak niewidzialny pył, który przy każdym ruchu wzbija się w powietrze.
Czy mimo przeciwności losu zdołają być razem? Jak się potoczą ich losy? Pierwsza polska powieść NEW ADULT
Polecam

 

Jesteś moim powietrzem

2019-02-08
Powieść "Jak powietrze" z całego serca polecam wszystkim wielbicielom New Adult, którzy pragną delikatnej, romantycznej i przejmująco pięknej historii o sile miłości. Autorka udowadnia, że prawdziwe uczucie jest w stanie pokonać wszelkie bariery, a obecność drugiej osoby jest konieczna do życia tak jak powietrze. Agata Czykierda-Grabowska napisała książkę o ludziach, z którymi wielu z nas może się identyfikować, a umiejscawiając akcję wśród warszawskich blokowisk udowodniła, że polskie New Adult w niczym nie ustępuje zagranicznemu.

Mały mezalians, zderzenie dwóch światów, dwie potłuczone dusze, dwa wrażliwe serduszka, praskie podwórko i ciekawy problem społeczny to tylko część tego, co odnajdziecie w powieści. A lekki, niekiedy nostalgiczny styl pisania autorki ułatwi wam przeniesienie się w świat bohaterów, którym zapragniecie uwić gniazdko we własnych sercach na zawsze. Autorka z całym swoim ogromnym zapasem wrażliwości dąży do tego, by stać się jedną z wiodących pisarek nurtu New Adult w Polsce. Czy jej się to uda? Mocno w to wierzę i trzymam kciuki. Już jest dobrze, a może być tylko lepiej. Całośc recenzji przeczytacie tutaj:

http://www.lustrorzeczywistosci.pl/2016/07/jak-powietrze-agata-czykierda-grabowska.html

Był dla mnie jak powietrze...

2016-11-02
Oliwia to młoda, pełna życia i wigoru dziewczyna, która nie wiedzie nudnego, prostego życia. Jest niezwykle towarzyska, nie omija żadnych imprez, uczęszcza na swoje wymarzone studia i Szymona, z którym łączą ją bliskie relacje. Wszystko zmienia się jednak z chwilą, gdy przypadkowo potrąca nieznajomego młodego mężczyznę.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.