Jaśki - Jean-Philippe Arrou-Vignod   | okładka
Oprawa twarda
Wydanie: drugie

Pierwsze wydanie: 2010-10-01

ISBN: 978-83-240-4606-5
EAN: 9788324046065
Tytuł oryginalny: Une famille aux petits oignons
Liczba stron: 392
Wydawnictwo: Znak emotikon
Format: 144x205mm
Cena katalogowa: 34,90 zł
Tłumaczenie: Joanna Schoen
Rok wydania: 2017

34,90 zł 23,73 zł

Produkt niedostępny

Opis

Nowi kumple Mikołajka w nowej odsłonie! 

Sześciu chłopaków w rodzinie to murowane awantury. Zwłaszcza gdy wszyscy mają na imię Jan i jeden z nich zawsze chce być szefem, inny ma przydomek Demolka, a ostatni nigdy nie przestaje płakać. Wakacje w hotelu wojskowym, przeprowadzka, szalone śledztwa detektywistyczne – Jaśki wszystko potrafią zmienić w niezwykłą przygodę. I choć tato to złota rączka, a mama jest doskonale zorganizowana, i tak nie mają żadnych szans, bo chłopaków jest aż sześciu.

*


Jaśki to świetna zabawa dla całej rodziny i lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów Mikołajka.

>

Jaśki - nowi kumple Mikołajka

Rozmowa z Krystyną Czubówną o książce ”Jaśki”

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Kiedy "Jaśki - repeta"?

2014-04-16
Lubimy czytać. Lubimy Mikołajka, uwielbiamy Emila z Lonnebergi, ale Jaśki to sześciu ulubionych bohaterów. Książkę przeczytaliśmy z moim ośmioletnim synem. Śmialiśmy się do rozpuku - on z psiej kupy w śniegu, jazdy kolejką czy wyprawy do cyrku, ja - wypisz wymaluj widziałam moich rodziców - mamę, "wypoczywającą" piorąc na wczasach kurtki w umywalce czy tatę z nieco przestarzałymi metodami wychowawczymi.

Grunt to rodzinka

2010-12-31
Do przeczytania tej książki podeszłam dość sceptycznie, ponieważ zniechęcił mnie podtytuł "Nowi kumple Mikołajka". Bardzo nie lubię plagiatów, podobieństw itp. Jednak już po pierwszy rozdziale, moje obawy znikły i pojawiło się zaskoczenie, pozytywne.

Jaśki nie tylko dla Jaśka

2010-12-29
Kupiłam ją do czytania mojemu siedmioletniemu synkowi - też Jaśkowi - przed snem. Nie zdążyłam, bo przeczytał sam, mimo, że powieść jest bardzo obszerna, jak dla drugoklasisty. "Jaśki" zajęły mojego Jaśka skutecznie na 9 dni, bo przez tyle dni czytał, racząc mnie co zabawniejszymi dialogami.

Rodzina jest najważniejsza

2010-12-17
"Jaśki" to - jak nazwa wskazuje - chłopcy o imieniu Jan - sztuk sześć. Bracia. Sympatyczni. Szaleni. Śmieszni. Rozbrykani. Pomysłowi. I po prostu normalni. Normalne dzieci, których przygody opisał autor i wyszło mu to naprawdę zabawnie i interesująco. Normalne dzieci wychowujące się w normalnej rodzinie wielodzietnej. A w takie rodzinie nudno być nie może. I nie jest też nudno w książce.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.