Każdy ma swego anioła - Anselm Grün  | okładka
Znak

Każdy ma swego anioła Anselm Grün

Oprawa twarda

Pierwsze wydanie: 2002-01-28

ISBN: 978-83-240-1044-8
EAN: 9788324010448
Opracowanie graficzne: Olgierd Chmielewski
Tytuł oryginalny: Jeder Mensch hat einen Engel
Liczba stron: 156
Wydawnictwo: Znak
Format: 124x195
Cena katalogowa: 27,00 zł
Tłumaczenie: Katarzyna Zimmerer

27,00 zł 18,36 zł

Produkt niedostępny

Opis

Autor w przepięknych historiach ukazuje postacie dwudziestu czterech aniołów, występujących w Biblii. Te historie dowodzą, że anioły ingerują w sytuacje pozornie beznadziejne, chronią i bronią ludzi, ukazują drogę, którą powinni kroczyć w życiu. Każdy z nas ma swego anioła, który towarzyszy nam od narodzin do śmierci, a także po niej. Wyobrażenie aniołów ma także aspekt terapeutyczny - pomaga poradzić sobie z lękiem, przeciwnościami życiowymi i ranami, których doznaliśmy. Historie Sary i Hagar, Eliasza, Maryi czy Samsona ilustrują zarówno psychologiczne, jak i teologiczne znaczenie wysłanników nieba. Ojciec  Anselm Grün kieruje swoją książkę do tych, którzy pracują nad swoją przeszłością przy pomocy terapii lub przewodnika duchowego, aby pomóc im odnaleźć anielskie ślady w ich życiu. Również rodzicom zatroskanym o wychowanie i prawidłowy rozwój ich dzieci wyobrażenie anioła czuwającego nad dzieckiem  może przynieść ulgę.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Pod opiekuńczymi skrzydłami

2010-04-28
Zagubiliśmy dziecięcą ufność w opiekę skrzydlatych stworzeń, traktując je jako towarzyszy do co najwyżej 5. roku życia. Tymczasem Anioł jest z nami aż do śmierci. Z każdym z nas. Anselm Grün przypomina nam o tym na kartach swojej książki, której treść niesie nas niczym anielskie skrzydła przez biblijne opowieści.

Anioły czuwają nad światem

2008-12-16
Półki księgarskie są pełne książek o aniołach. Są to tak poczytne w dzisiejszych czasach opracowania ezoteryczne. Książka „ Każdy ma swego anioła" z ezoteryką nie ma nic wspólnego. To nie powinno dziwić, wszak została napisana przez ojca benedyktyna, duszpasterza, ale jednocześnie psychoterapeutę.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.