Klątwa tygrysa. Wyprawa - Colleen  Houck  | okładka
Otwarte

Klątwa tygrysa. Wyprawa Colleen Houck

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2012-09-17

ISBN: 978-83-7515-224-1
EAN: 9788375152241
Opracowanie graficzne: Katrina Damkoehler, Sterling Publishing, NY
Tytuł oryginalny: Tiger’s Voyage
Liczba stron: 472
Wydawnictwo: Otwarte
Format: 136 x 205 mm
Cena katalogowa: 34,90 zł
Tłumaczenie: Martyna Tomczak

34,90 zł 23,73 zł

Produkt niedostępny

Opis

Trzecia część bestsellerowej sagi „Klątwa tygrysa” łączy zawrotne tempo przygodowej powieści, nieprzewidywalność gatunku fantasy i emocje godne romansu wszech czasów.

Choć Kelsey udaje się wyrwać Rena z rąk Lokesha, nie odzyskuje ukochanego. Biały tygrys stracił pamięć i dziewczyna jest mu zupełnie obca. Co więcej - każdy jej dotyk sprawia mu ból.
Jedno pozostaje niezmienne: zło nie zostało pokonane, pradawna klątwa trwa. Rozpoczyna się nowa, pełna niebezpieczeństw podróż do świata pięciu przebiegłych smoków. Czy wszyscy wyjdą cało ze starcia z mrocznymi siłami? Czy Kelsey znów rozkocha w sobie Rena, czy wybierze zapomnienie w ramionach Kishana?

Trzecia część bestsellerowej sagi Klątwa tygrysa łączy zawrotne tempo przygodowej powieści, nieprzewidywalność gatunku fantasy i emocje godne romansu wszech czasów.
Niech rozpocznie się wyprawa! 

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Trzecia wyprawa po dary dla bogini

2013-07-08
Kelsey zdobyła już złoty owoc oraz chustę boskiej tkaczki. Czeka ją poszukiwanie trzeciego daru dla bogini Durgi, które zbliży ją oraz tygrysy do złamania klątwy. Jednak nie jest im łatwo - Lokesh cały czas poluje na kolejne kawałki amuletu, chce zniszczyć książęta i zdobyć niewyobrażalną władzę. Po ostatnim starciu wrócił z jeńcem - Renem, który po torturach stracił pamięć. Co prawda udało im się go uwolnić, ale nie pamięta już Kelsey, ku jej rozpaczy. Dziewczyna stara się na nowo go w sobie rozkochać, jednak cały czas jest przy niej Kishan, który nie ukrywa swoich uczuć do niej. Którego z przystojnych chłopaków, na których ciąży klątwa, Kelsey wybierze? Wie, że każda jej decyzja złamie serce jednemu z nich, a także jej samej. Lecz musi pamiętać - tylko ona może złamać klątwę i ocalić swoich ukochanych. Nie oszuka Przeznaczenia...

Tygrysy kontra smoki - czyli spotkanie z Colleen Houck po raz trzeci

2013-01-31

Debiutujący autor musi przede wszystkim napisać dobrą książkę - przynajmniej pierwszą, aby zdobyć fanów. Często jednak debiutanckie książki skłaniają do przeczytania głównie przez okładkę.

I w przypadku „Klątwy Tygrysa" muszę przyznać, że największe zainteresowanie z mojej strony uzyskała seria ze względu na okładki - szczególnie pierwszej części. Debiutantka zdobyła moje serce w pierwszej chwili białym tygrysem, ale w kolejnej oprawa poszła w niepamięć, gdy zaczęła się lektura...

Zabawa ze smokami

2012-12-13
W życiu Kelsey zaszły ogromne zmiany - uwolniony z rąk Lokesha Ren nie pamięta dziewczyny i boi się do niej zbliżać. Jak w takiej sytuacji Kelsey ma myśleć o pokonaniu klątwy? Jednak w walce o odzyskanie ukochanego nie cofnie się przed niczym.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.