Księga zrozumienia. Własna droga do wolności - Osho | okładka
Czarna Owca

Księga zrozumienia. Własna droga do wolności Osho

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-05-15

ISBN: 978-83-8143-242-9
EAN: 9788381432429
Liczba stron: 296
Wydawnictwo: Czarna Owca
Format: 12.5 x 19.5 cm
Cena katalogowa: 27,99 zł

27,99 zł 17,35 zł

Oszczędzasz 10,64 zł
-38 %
Zamówienie wyślemy 2021-03-05 Książki za 3,90 zł

Opis

Zmiana części nawyków nie jest rozwiązaniem, a tylko doraźną pomocą. Jedyną trwałą metodą, która jest skuteczna to zerwanie ze wszystkim co do tej pory, zburzenie obecnego stanu rzeczy i rozpoczęcie od nowa budowanie swojej tożsamości.

Osho to postać kontrowersyjna, przez jednych kochana przez innych nienawidzona. Ten duchowy przewodnik, filozof nie dbał o swą próżność, nie spisywał swych słów.
By porwał tłumy wystarczyło, że wyszedł do ludzi.

Za to też został skazany i trafił do więzienia, jakby tego było mało karą było wydalenie z USA.

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Wywiad z autorem

Facebook

Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Zrozumienie wedgług Osho

2019-06-13
Piękna książka. Skłania do przemyśleń, do zmiany swojego sposobu myślenia i zawalczenia o lepsze życie. Jak tylko ją przeczytałam od razu zaczęłam się interesować tematem i wszystkim koleżankom poleciłam też tę książkę. Szkoda, że sam autor nie skusił się o spisanie swych myśli. Jednak o to zadbali inni by niemal każde wystąpienie znalazło się na papierze. "Jedyny obowiązek jaki masz - to być szczęśliwym. (...) Zwróć uwagę na to, co czujesz, kiedy coś robisz: jeśli cię to uspokaja, stajesz się odprężony, czujesz się wypoczęty - jest to słuszne. Oto kryterium właściwe tylko tobie. Co jest dobre dla ciebie, nie musi być dobre dla innych, pamiętaj o tym".

Własna droga do wolności

2019-06-13
Głęboka, miejscami trudna. Stawia nas pod ścianą. Czytając strona po stronie orientowałem się jak moje dotychczasowe życie mnie ograniczało. Jak bezsensownie tkwiłem w starych schematach życia, podejścia do różnych spraw. Przede mną ogrom pracy jednak książka stała się dla mnie punktem zapalnym do dostrzeżenia problemu.

Księga zrozumienia

2019-06-13
Przede wszystkim wartościowe są książki wyrażające myśli Osho. Przyznam, że myśliciele wschodu są mi bliscy jednak Osho łączy zarówno myśli wschodu jak i zachodu. Postęp i równowagę.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.