Księżycowa kołysanka - Katarzyna Misiołek | okładka
Książnica

Księżycowa kołysanka Katarzyna Misiołek

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-06-05

EAN: 9788324583713
Liczba stron: 336
Wydawnictwo: Książnica
Format: 13.5x20.5 cm
Cena katalogowa: 34,90 zł

34,90 zł 22,18 zł

Oszczędzasz 12,72 zł
-36 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

Opis

Pełen uroku domek nad jeziorem z werandą porośniętą winoroślą miał być cichą przystanią dla dwóch przyjaźniących się małżeństw, które razem przywróciły zaniedbanej willi dawną świetność. Ale wakacje pod jednym dachem, to niestety nie sama przyjemność. Nagromadzone przez lata tajemnice i urazy z czasem zaczynają coraz bardziej narastać…
Czy tragedii, która miała miejsce pewnej sierpniowej nocy nad wodą, dało się uniknąć? Kto jest odpowiedzialny za to, co się wydarzyło i czy na pewno jest to tylko jedna osoba?
„Księżycowa kołysanka” to przejmująca, ubrana w emocje historia życia, które bywa przewrotne i nie zawsze daje nam to, czego pragniemy, a także o wyborach, które podejmujemy codziennie nawet nie spodziewając się, jak tragiczne mogą być ich konsekwencje.

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Profil autorki w serwisie Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Wciąga

2019-06-11
Życie lubi zaskakiwać, mieszać, zmieniać nasz poukładany świat w gruzy. Czasem jedna nasza decyzja może doprowadzić do szeregu wydarzeń, których nigdy byśmy się nie spodziewali. Czwórka przyjaciół: Agata i Adam oraz Basia i Bartek, kupując domek nad jeziorem również się ich nie spodziewali. Jednak w ich przyjaźń wkradają się niedomówienia i pretensje, a „przeklęty" domek wydaje się mieć w tym jakiś udział. Tajemnica, zagadka, proza życia. Wciąga i pochłania bez reszty.

Zmora naszych czasów

2019-06-11
Jeden z największych problemów naszych czasów: brak rozmowy, pomijanie uczuć, tłumienie emocji. Wszystko to prowadzi do narastających pretensji, złości, nienawiści. Podobnie jak w książce Katarzyny Misiołek - i nagle przyjaciele zmieniają się we wrogów, a wspólne wakacje w pełną obłudy grę pozorów. Jakże prawdziwa książka!

Świetna

2019-06-11
Świetnie napisana, nie mogłam się oderwać czekając na to, co się wydarzy. Pełna zaskakujących wątków i zwrotów akcji. Naprawdę warto :)

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.